-- Pasirinkite --

I-IV: 8:00 – 17:00
Pietūs: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 16:00

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Nuotolinis mokymas

Kov 20, 2020

Dėmesio

Pastaruoju metu interneto infrastruktūra Europoje turi atlaikyti vis didesnę vartotojų paklausą. Priežastis paprasta – šimtai tūkstančių darbuotojų dirba iš namų dėl karantino, šimtai tūkstančių vaikų mokosi iš namų nuotoliniu būdu dėl tos pačios priežasties. Jei Jums nepavyksta parsisiųsti Microsoft Teams programėlės, būkite kantrūs ir bandykite vėliau. Juk mes – didelė mokyklos bendruomenė ir trikdžiai yra neišvengiami. Būkime supratingi, konsultuokime vieni kitus ir bendradarbiaukime!

Dėl tamo.lt prisijungimo kodų

Visi neturintys Tamo.lt prisijungimo duomenų kreipiasi tik į savo klasės auklėtojus. Mokytojų el. paštus rasite čia. Pamiršote Tamo.lt slaptažodį? Kaip pakeisti slaptažodį informacija čia

Informacija mokiniams

Mokinių tvarkaraštis (Word 365)

Nuotolinis mokymas.

Informacija mokiniams (Word 365)

Nuotolinis mokymas.

Atmintinė mokiniams (Word 365)

Pasiruošimas nuotoliniam mokymui.

Informacija mokytojams

Informacija mokytojams (Word 365)

Nuotolinis mokymas.

Atmintinė mokytojams (Word 365)

Pasiruošimas nuotoliniam mokymui.

Aktuali informacija

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (Word 365)

Patvirtinta direktoriaus 2020-03-24 įsakymu Nr. V1-V-37
KILUS KLAUSIMAMS KREIPTIS
Osvaldas Valiukas

Informacinių technologijų mokytojas ekspertas
El. paštas: osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt
Techniniais klausimais

Ingrida Šleinienė

Matematikos mokytoja metodininkė
El. paštas: ingrida.sleiniene@juguciomokykla.lt
Komunikacijos klausimais

MOKYMO NUOTOLINIU BŪDU TVARKOS PARENGIMO GRUPĖ:

• Rima Šalkauskienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui: rima.salkauskiene@jurguciomokykla.lt
  • Saulė Paulikienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui: saule.paulikiene@jurguciomokykla.lt
  • Osvaldas Valiukas – informacinių technologijų mokytojas ekspertas: osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt
  • Ingrida Šleinienė – matematikos mokytoja metodininkė: ingrida.sleiniene@jurguciomokykla.lt

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje planuojamas nuotolinis mokymas bus organizuojamas Microsoft Office 365 sistemoje Teams programa

Microsoft Office 365 sistemos galimybės ir privalumai

Visi bendruomenės nariai turi šias paslaugas:

• bendravimo ir bendradarbiavimo įrankį – Microsoft Teams;
  • saugų, filtruojamą vidinį įstaigos elektroninį paštą;
  • dokumentų saugyklą debesyje OneDrive;
  • pilną Office 365 programų paketą bei jame esančias tarnybas tokias, kaip teams, sway, onenote ir kt.

Microsoft Teams galimybės ir privalumai:

• vartotojų suskirstymas į grupes bei klases;
  • susisiekimas su pasirinktos klasės mokiniais vienu mygtuko paspaudimu;
  • vaizdo, garso konferencijų vykdymas;
  • nemokama pamokų transliacija ir jų įrašymas vėlesnei peržiūrai;
  • galimybė vykdyti projektinius darbus pokalbio metu;
  • mokinių aktyvumo stebėjimas ir vertinimas;
  • dalijimasis mokomąja medžiaga, vaizdo įrašais, kitais darbais;
  • tikslinės gavėjų grupės nurodymas;
  • komunikavimas su konkrečiu asmeniu ar grupe asmenų pamokose ar kituose užsiėmimuose.

Elektroninio pašto galimybės ir privalumai:

• kiekvienas bendruomenės narys turi talpią saugią darbinę pašto dėžutę vienoda adreso galūne vardas.pavarde@jurguciomokykla.lt
  • laiškų siuntimui naudojamos vidinės taisyklės;
  • atitinka bendrą duomenų apsaugos reglamentą BDAR.

Informacija svetainėje

Mokyklos svetainėje informacija pateikiama naudojant Office365 debesies technologiją. Plačiau apie Office365 skaitykite čia.

Mokytojų el. paštai

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą naudojant lotyniškas raides: vardas.pavarde@jurguciomokykla.lt.

Technologijų mokykloje

Rengiami robotikos ir programavimo, programavimo mikrokompiuteriais BBC micro: bit, Minecraft programavimo, 3D projektavimo užsiėmimai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.