Naujienų archyvas 2018-2019 mokslo metai

Kov 14
2019
Valstybinių švenčių paminėjimai
Šie metai paskelbti lietuvių kalbos metais. Todėl, minėdami 2019 metų valstybines šventes: Vasario 16 – ąją ir Kovo 11 – ąją, tam skyrėm išskirtinį dėmesį.

Vasario 16 – ąją norėjome paminėti išskirtinai. Tai padaryti nebuvo sunku ir todėl, kad vasario 15 d. mokykloje buvo paskelbta Valtybės diena. Mokiniai visą šios dienos veiklą skyrė Lietuvos valstybingumo įprasminimui: pradinių klasių mokiniai surengė koncertą, po kurio savo darbeliais puošė mokyklą. Penktų – aštuntų klasių mokinių komandas socialinių mokslų mokytojai pakvietė į edukacinę viktoriną apie Žemaitiją “Tauta gyva, kol gyva jos kalba”, kur vaikai žaidybine forma atsakinėjo į klausimus apie žemaičių etnografiją, geografiją, istoriją ir kalbą. Vaikai žemaičiavo, rungtyniavo, o kartu ir mokėsi draugiškai sutarti komandose.
Minint Kovo 11 – ąją, pradinukai, savo klasių ir teatro vyr. mokytojos Almos Pronckūnienės buvo pakviesti į pamoką – koncertą, kuriame dar kartą įsitikino savo gimtosios kabos išskirtinumu ir gražumu. Vakare koncertine programe „Gražiausios gimtinės spalvos“ mokyklos bendruomenę ir savo tėvelius pasveikinio mokyklos meniniai kolektyvai. Taip mokykla įsitraukė į respublikinę pilietinę iniciatyvą „Gyvasis tautos žiedas“. Renginį organizavo istorijos mokytoja Loreta Stonienė kartu su šokių mokytoja eksperte Birute Gikariene, muzikos mokytoja eksperte Diana Beržanskiene, teatro vyr. mokytoja Alma Pronckūniene. Tėveliams ir mokyklos svečiams labai patiko choro „Vėtra“ ir „Vėtrungės“ šokėjų pasirodymai. Nuotaikingai skambėjo solistų dainos. Štai ką apie tai mano šventės dalyviai: „...norėjau prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės. Man ši diens svarbi, nes tada mes tapome laisvi. Parodėme, kokia graži mūsų gimtoji kalba ir kokie mūsų mokyklos mokiniai yra aktyvūs...“, „...manau, kad Kovo 11-oji yra svarbi kiekvienam lietuviui, nepaisant jo amžiaus. Buvo labai smagu žygiuoti eisenoje ir nešti Lietuvos vėliavą kartu su kitais palangiškiais. Taip pat buvo labai gera proga sužinoti apie savo Tėvynės praeitį...“, „...manau, šią šventę turėtų švęsti visi lietuviai...“

Istorijos mokytoja
Loreta Stonienė
!Informacija atnaujinta: 2019 Rgp 23, 10:17:22
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>