Naujienų archyvas 2018-2019 mokslo metai

Grd 29
Kalėdinės dovanos gyvūnėliams
 Įgyvendinant į STEAM orientuoto ugdymo tikslus, gruodžio 20 dieną, mokykloje vyko jau trečią kartą KALĖDINĖ LABDAROS MUGĖ “GAUNU PELNĄ- DALINUOSI SU MŪSŲ MAŽAISIAIS DRAUGAIS”, kurios metu siekiama suteikti mokiniams galimybę atskleisti kūrybiškumą, ugdyti mokinių verslumą, sudaryti sąlygas mokiniams gauti praktinių žinių apie savikainos, pelno skaičiavimą, skatinti mokiniams norą bendrauti, bendradarbiauti ir svarbiausia- mokyti vaikus dalintis su tais, kuriems to labai reikia.

Kalėdinėje mugėje prekiavo net apie 80 pirmų- septintų klasių mokinių. Mugės metu veikė „Būrimo salonas“, mokiniai bandė savo laimę „Laimės šulinyje“, šias veiklas vykdė mokyklos „Bendraamžiai“ vadovaujami socialinės pedagogės Linos Kunickienės. Mugės metu netrūko perkančių kalėdines grožybes, pirko mokiniai, mokytojai, tėveliai, seneliai ir Palangos pradinės mokyklos mokiniai su mokytojomis. Mugės metu veikė ir „Maisto bankas“, mokyklos bendruomenės nariai gausiai aukojo gyvūnėliams maisto, skanėstų, žaisliukų, rūbelių, gultų. Visos Kalėdinės mugės metu buvo surinkta 406 €.

7c klasės mokiniai, parduotuvėje „Mano augintinis“ nupirko maisto, vaistų ir gruodžio 27 dieną, lydimi klasės vadovės Almos Stričkaitės,  nuvežė dovanas į gyvūnų globos namus Būk mano draugas, įsikūrusius netoli Klaipėdos, Glaudėnų kaime.

Dėkojame Vlado Jurgučio mokyklos visai bendruomenei už didelę paramą, pagalbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Saulė Paulikienė