Naujienų archyvas 2018-2019 mokslo metai

Grd 05
2018
Pergalė „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pusfinalyje

Lapkričio 23 dieną 8a klasės mokinė Mūza Svetickaitė, lydima kūno kultūros mokytojo metodininko Artūro Podlinevo ir gausios palaikymo komandos, jau penktą kartą dalyvavo Lietuvos Nacionalinio radijo ir televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Keletą pergalių šioje viktorinoje anksčiau nuskynusiai M. Svetickaitei aštuntokų pusfinalis buvo labai sėkmingas – Mūza laimėjo I vietą ir kelialapį į superfinalą, kuris bus filmuojamas jau šį ketvirtadienį!

Šis aštuntokų pusfinalis buvo kaip niekad stiprus ir įtemptas – varžytis susirinko tikri „Tūkstantmečio vaikų“ veteranai – aštuntokai, projekte dalyvavę ir laimėję ne kartą. Pirmajame ture, kuriame labai didelį vaidmenį vaidina sėkmė ir reakcija, Mūza spėjo teisingai atsakyti į svarbiausius klausimus ir į antrą etapą pateko trečiu numeriu. Antrajame ture – dvikovoje, kurioje du dalyviai, į turą patekę antru ir trečiu numeriu, per 100 sekundžių turi atsakyti į 10 vienodų klausimų, stiprioje, tačiau užtikrintoje kovoje mūsų mokyklos atstovė rezultatu 8-7 nugalėjo savo varžovą ir pateko į pusfinalio finalą. Trečiasis – paskutinysis ir svarbiausias – turas, kuriame be žinių reikia ir stiprios strategijos bei taktikos, buvo kaip reta stiprus, sudėtingas, komplikuotas ir įtemptas. Mūza, pradžioje įgijusi 2 taškų persvarą, ją iššvaistė ir trumpam nusileido prieš varžovą vienu tašku. Galiausiai rezultatas išsilygino, studija nuščiuvo, vedėjas Robertas Petrauskas ir laidos kūrybinė grupė sulaikę kvapą stebėjosi tokia stipria, įnirtinga, nenuspėjama, bet kartu ir be galo gražia kova. Viskas pakibo ant vieno vienintelio klausimo! Mūza į jį atsakė teisingai ir dėl turo pradžioje įgytos persvaros ją pavyti tapo nebeįmanoma!

Sveikiname M. Svetickaitę, nurungusią penkis stiprius varžovus, tapusią stipriausio aštuntokų pusfinalio nugalėtoja ir patekusią į gudriausių Lietuvos aštuntokų trejetuką! Įnirtingą ir žodžiais nenupasakojamą žaidimą galėsite stebėti gruodį per LRT televiziją (data ir laikas bus patikslinti), o dabar linkėkime sėkmės ir visomis jėgomis palaikykime Mūzą ketvirtadienį – tądien ji kausis dėl „Lietuvos tūkstantmečio aštuntoko 2018-2019“ titulo.

Nuotraukos: https://we.tl/b-cLzaPCAeGi

!Informacija atnaujinta: 2019 Rgp 23, 10:17:22
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>