Naujienų archyvas 2018-2019 mokslo metai

Grd 04
2018
Mokinių saviraiškos programa – projektas "Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“
2018 metų lapkričio 30 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko mokinių saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!" baigiamasis renginys. Tai informacinių technologijų mokytojo metodininko Osvaldo Valiuko inicijuota ir įgyvendinta programa, kurios tikslas – populiarinant skaitmeninio kino kūrimą mokinių tarpe, skatinti jų kūrybiškumą ir saviraišką; skatinti mokinius domėtis bei planuoti profesinę karjerą atsižvelgiant į savo individualumą ir darbo rinkos poreikius; ugdyti dalykines ir bendrąsias mokinių kompetencijas, bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą.

Programai „Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“ kūrybinius darbus – vaizdo klipus, vaidybinius, dokumentinius, eksperimentinius filmukus, pateikė mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos, Klaipėdos Saulėtekio progimnazijos, Kretingos rajono Salantų gimnazijos, Klaipėdos licėjaus. 

Apie 220 mokinių, mokinių saviraiškos programos dalyvių, kurdami trumpametražius filmus, gilino žinias apie filmavimą, montavimą, įgarsinimą; trumpam tapo ir scenaristais, ir aktoriais; subūrę draugus, padedami mokytojų, auklėtojų ar kitų suaugusiųjų, smagiai ir turiningai praleido laisvalaikį, susipažino su įdomiais žmonėmis. Šia mokinių saviraiškos programa formuojamas mokinių kompiuterinis raštingumas, kompiuteriniai gebėjimai, visapusiškas kūrybiškumas. Projektas skirtas skatinti mokinius nuolat ieškoti įdomios, prasmingos ir mėgstamos veiklos, kuri galėtų tapti pagrindu domėtis, planuoti ir rinktis būsimą profesinę karjerą. 

Gausus projekto dalyvių skaičius rodo, kad vaikai nėra abejingi savo ateičiai, yra žingeidūs ir motyvuoti pažinti savo individualumą, ieško įdomios ir mėgstamos veiklos. Vakaro metu atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti saviraiškos programos – projekto komisijos atrinktų geriausių filmukų kūrėjai. „Žiūrovų simpatijos“ nominacija buvo skirta Kretingos rajono Salantų gimnazijos IGb klasės mokinių sukurtam dokumentiniam filmui „Policininko profesija“, mokytojos Kristina Vaicekauskienė ir Vilma Preibienė. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 5b klasės mokiniams, kūrusiems filmą “Kaip gimsta skanios Kalėdos?”, auklėtoja Tatjana Stankevičienė, skirta nominacija “Už originaliausią idėją”. Nominacija „Geriausias interviu“ skirta Palangos Vlado Jurgučio 6b klasės mokiniams, kūrusiems filmą „Logistika“, auklėtoja Loreta Stonienė. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos teatrui „Tai bent“, pateikusiam projektui filmą „Profesijos link“, suteikta nominacija „Geriausias montažas“, vadovė Alma Pronckūnienė. 

Saviraiškos programos – projekto "Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“ organizatoriai dėkoja visiems projekto dalyviams ir jų mokytojams bei vadovams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei, šios saviraiškos programos rėmėjams – Palangos miesto savivaldybei ir UAB „Technoda“. 

Saviraiškos programos – projekto  "Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“ organizatoriai.

!Informacija atnaujinta: 2019 Rgp 23, 10:17:22
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>