Naujienų archyvas 2018-2019 mokslo metai

Spa 26
2018
„Aš - saugus!”. Susitikimas su Valstybės sienos apsaugos pareigūnais

Spalio 19-ąją Palangos Vlado Jurgučio mokyklos penktokus ir jų auklėtojas savo apsilankymu nudžiugino svečiai – Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pareigūnai. Penktokų klasės valandėlių metu mūsų mokykloje vyko integruota žmogaus saugos pamoka, kurią organizavo profesijos patarėja Alma Pronckūnienė.

Visus mokinius ir mokytojus maloniai nustebino tai, jog pasienio apsaugos pareigūnai atvyko su keturkoju savo kolega. Mokyklos stadione susirinkusiems mokiniams buvo pristatytas aštuonerių metų vokiečių aviganių veislės šuo, papasakota apie jo pareigas Pasienio apsaugos tarnyboje ir dresūros ypatumus. Visų mokinių džiaugsmui, keturkojis demonstravo puikius įgūdžius ir nepaprastą susikaupimą: stadiono teritorijoje buvo padėtos aštuonios dėžės, viena iš jų – su sprogstamąja medžiaga viduje ir pareigūnui davus komandą ieškoti, šuo šią užduotį įvykdė labai greitai ir tiksliai. Ypač daug gerų emocijų penktokams suteikė galimybė pažaisti ir palakstyti drauge su šauniuoju keturkoju pareigūnu, kuris su mokiniais elgėsi draugiškai ir atsargiai.

Po to visi sugužėjome į aktų salę, kurioje Pakrančių apsaugos pareigūnai visiems pristatė filmuką apie savo kasdienį darbą. Jame buvo pasakojama apie šio darbo pobūdį: pareigas, darbo vietą ir tenkančias užduotis. Taip pat papasakota ir apie galimybes ateityje studijuoti šią specialybę. Na, o išvykdami pareigūnai apdovanojo mokinius atšvaitais ir suvenyrais. Susitikimas su pasieniečiais buvo nuotaikingas, įdomus ir naudingas. Tikimės, jog tokie susitikimai labai pravers ateityje renkantis profesiją ir dėkojame Palangos Pasienio apsaugos pareigūnams už turiningai praleistą laiką.

5c klasės mokinė Dalia Jurevičiūtė ir lietuvių kalbos mokytoja Eglė Survilaitė
!Informacija atnaujinta: 2019 Rgp 23, 10:17:22
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>