Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Bir 06
2015
KETVIRTOKŲ IŠLEISTUVĖS

Š. m. gegužės 29 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokykloje vyko iškilminga šventė, kurios metu  48 ketvirtų klasių mokiniams mokyklos direktorė Laimutė Benetienė įteikė ne tik pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus, bet ir  padėkas už aukštesniojo lygio mokymosi pasiekimus, dalyvavimą bei pasiekimus mokyklos, miesto ir respublikos projektinėse veiklose, aktyvų dalyvavimą mokyklos užklasinėje veikloje ir pasveikino įveikus pirmąjį ir labai svarbų gyvenimo etapą. Vaikai labai daug, nuoširdžiai ir sąžiningai dirbo, o jiems vadovavo jų mokytojos – pradinio  ugdymo mokytojos metodininkės Danguolė Jančienė ir Rima Kontrimaitė, kurioms mokyklos direktorė įteikė padėkas už kūrybingą, kruopščią ir rezultatyvią pedagoginę veiklą. Ir tėveliams tartas nuoširdus ačiū už  aktyvų dalyvavimą klasės bei mokyklos bendruomenės veikloje.


 Į išpuoštą salę ketvirtokus palydėjo pirmokėliai. Mažuosius abiturientus sveikino renginio organizatoriai – trečių klasių mokiniai. Baigę pirmąją pradinio ugdymo pakopą, ketvirtokai dėkojo mokytojams, tėveliams  ne tik padėkos žodžiu, bet  ir nuoširdžia daina. Vasarą, atostogas  pasitiko linksmu šokiu. Daug gražių  padėkos žodžių,  linkėjimų tarė mokinių tėveliai. O paskutinis,  nepakartojamas visų ketvirtokų valsas,  šypsenos ir tyros ašaros akyse,  susimąstymas ir tikras džiaugsmas byloja,  kad augame visi kartu: vaikai, tėvai, mokytojai.  Augame dalindamiesi meile, gerumu, kantrybe, viltimis ir tikėjimu. Tikėjimu, kad rudenį vėl susitiksime...  

Ketvirtokai už šią nuostabią šventę dėkoja šventės organizatorėms pradinio ugdymo mokytojoms metodininkėms Loretai Jurkaitienei ir Violetai Ruzgailienei.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Kontrimaitė
 

 

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>