Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Bir 06
KETVIRTOKŲ IŠLEISTUVĖS

Š. m. gegužės 29 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokykloje vyko iškilminga šventė, kurios metu  48 ketvirtų klasių mokiniams mokyklos direktorė Laimutė Benetienė įteikė ne tik pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus, bet ir  padėkas už aukštesniojo lygio mokymosi pasiekimus, dalyvavimą bei pasiekimus mokyklos, miesto ir respublikos projektinėse veiklose, aktyvų dalyvavimą mokyklos užklasinėje veikloje ir pasveikino įveikus pirmąjį ir labai svarbų gyvenimo etapą. Vaikai labai daug, nuoširdžiai ir sąžiningai dirbo, o jiems vadovavo jų mokytojos – pradinio  ugdymo mokytojos metodininkės Danguolė Jančienė ir Rima Kontrimaitė, kurioms mokyklos direktorė įteikė padėkas už kūrybingą, kruopščią ir rezultatyvią pedagoginę veiklą. Ir tėveliams tartas nuoširdus ačiū už  aktyvų dalyvavimą klasės bei mokyklos bendruomenės veikloje.

Į išpuoštą salę ketvirtokus palydėjo pirmokėliai. Mažuosius abiturientus sveikino renginio organizatoriai – trečių klasių mokiniai. Baigę pirmąją pradinio ugdymo pakopą, ketvirtokai dėkojo mokytojams, tėveliams  ne tik padėkos žodžiu, bet  ir nuoširdžia daina. Vasarą, atostogas  pasitiko linksmu šokiu. Daug gražių  padėkos žodžių,  linkėjimų tarė mokinių tėveliai. O paskutinis,  nepakartojamas visų ketvirtokų valsas,  šypsenos ir tyros ašaros akyse,  susimąstymas ir tikras džiaugsmas byloja,  kad augame visi kartu: vaikai, tėvai, mokytojai.  Augame dalindamiesi meile, gerumu, kantrybe, viltimis ir tikėjimu. Tikėjimu, kad rudenį vėl susitiksime...

Ketvirtokai už šią nuostabią šventę dėkoja šventės organizatorėms pradinio ugdymo mokytojoms metodininkėms Loretai Jurkaitienei ir Violetai Ruzgailienei.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Kontrimaitė

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33