Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Bir 05
2015
Meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas, skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai

Gegužės 7d. Klaipėdos Universiteto Mažojoje Auloje vyko dienraščio "Vakarų ekspresas" inicijuotas Klaipėdos miesto ir apskrities moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje". Visus pasveikino  projekto vadovė, aktorė, UNICEF Gerosios valios ambasadorė Virginija Kochanskytė.  Iš mūsų mokyklos konkurse dalyvavo mokiniai Simona Butkutė ,6b kl. ir Dovydas Žemaitaitis,7a kl., kuriuos ruošė  teatro vyresnioji mokytoja Alma Pronckūnienė. Konkurse dalyvių buvo virš 100 iš Klaipėdos bei Klaipėdos apskrities.

Juos vertino didžiulė komisija: aktorius, režisierius Sigutis Jačėnas (pirmininkas); rašytoja Rita Kairienė; KU lektorė, dr. Giedrė Strakšienė; poetas, prozininkas, dramaturgas, režisierius, aktorius ir bardas Mindaugas Valiukas bei konkurso studentų vertinimo komisiją sudarė: KU HMF teatrologijos magistratūros studentai (prof. P. Bielskis)Projekto vadovė - Virginija Kochanskytė, aktorė, režisierė, KU HMF docentė, UNICEF Lietuva Geros Valios ambasadorė. Projekto partneriai: dienraštis ,,Vakarų ekspresas”, Klaipėdos Universitetas, Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešoji biblioteka, UAB ,,Promo Plius”, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyrius. Projekto draugai: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Klaipėdos dramos teatras, VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“, A. Stanevičiaus leidykla „Eglė“, dailės studija ,,Guboja“.Gegužės 14d.15.00 val. I. Simonaitytės bibliotekos "Gerlacho palėpėje" vyko apdovanojimų šventė. Į šventę buvo pakviesta 6b klasės mokinė Simona Butkutė. Švetėje buvo pristatyta programa, kurios metu visi moksleiviai, tapę laureatais, skaitė savo kūrinius .Programoje taip pat dalyvavo garsus poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, rašytojas Vytautas V.Landsbergis. Visi konkurso dalyviai, mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Laureatai bei nominantai - diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

A.Pronckūnienė, teatro vyr. mokytoja

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33