Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Bir 05
2015
Olimpo link: metų nominacijos ir sporto šventė

Gegužės 28 dieną mūsų mokyklos stadione nuo pat ryto šurmuliavo mokiniai, skambėjo muzika.  Mokyklos mokinių taryba ir kūno kultūros mokytojai metodininkai Tatjana Stankevičienė, Artūras Podlinevas ir Romualdas Pakalniškis čia organizavo jau tradicinę sporto šventę, kurį buvo iš dviejų dalių. Pirmą šventės dalį vedė mokinių tarybos pirmininkas 7 a klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis ir 6 b klasės mokinė Simona Butkutė. Šventę pradėjo mūsų mokyklos šokių studija "Vėtrungė" su šokiu "Ant bangos". Jau eilė metų mokytojos metodininkės Birutės Gikarienės ruošiami jaunieji šokėjai garsina mūsų mokyklos vardą mieste ir respublikoje ir šiemet jie pelnė mokinių tarybos įsteigtą nominaciją "Metų sėkmė". Sveikinimo žodį, susirinkusiems į šventę, tarė mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, kuriai už ryšių tarp mokyklos ir kitų institucijų  kūrimą buvo įteikta "Metų ryšininko" nominacija. Viena po kitos buvo skelbiamos nominacijos, kviečiami mokytojai, mokiniai ir  mokyklos darbuotojai atsiimti savo apdovanojimą.

Antroje šventės dalyje dalyviai galėjo išbandyti savo sportinius gebėjimus įvairiose varžybose. 5-9 klasių berniukų komandos, prižiūrimos kūno kultūros mokytojo metodininko  Romualdo Pakalniškio  žaidė futbolą, o rungtynes stebėjo gausus būrys žiūrovų. Mergaitės ir dalis berniukų varžėsi kvadrato varžybose, kuriose teisėjavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Tatjana Stankevičienė. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Artūras Podlinevas organizavo įvairias sportines estafetes, žaidimus 1-4 klasių mokiniams. Na, o kas tą dieną nenorėjo sportuoti intensyviai, galėjo rungtyniauti smiginio varžybose, kurias išradingai organizavo 8 b klasės mokinė Eglė Valužytė.

Šventei pasibaigus, mokyklos stadionas neištuštėjo – mokiniai toliau žaidė futbolą, o tai rodo, kad mūsų mokyklos mokiniai tikrai sportiški.

Renginio koordinatorė, l.e. pavaduotojos neformaliam ugdymui pareigas  Daiva Latožienė

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikis >>

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962

Pamokų laikas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
15
min
2 pamoka
9:00-9:45
15
min
3 pamoka
10:00-10:45
20
min
4 pamoka
11:05-11:50
20
min
5 pamoka
12:10-12:55
15
min
6 pamoka
13:10-13:55
5
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>