Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Geg 11
Koncertas „Žiedai mamai“

Palangos Vlado Jurgučio direktorės Laimutės Benetienės paskatinti pedagogai parengė gražią šventę savo mokyklos ir miesto mokinių tėveliams. Balandžio 28 d. visą Palangos miesto bendruomenę pakvietė į įspūdingą koncertą, skirtą mamos dienai pažymėti. Koncertą organizavo Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys.

Palangos Senojoje gimnazijoje vyko koncertas  „Žiedai mamai...“. Šiame koncerte dalyvavo  šokių studijos „Vėtrungė“ šokėjai (vad. Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys) , solistai Austėja Kiaudaitė, Marija Vieversytė, Greta Marija Ulevičiūtė, Kristupas Kerulis, Adrija Burbaitė, Justė Dumčiūtė, Gabija Paulikaitė, Kotryna Jasinskaitė ( vad. Diana Beržanskienė), Vl.Jurgučio mokyklos 1-5 klasių mokinių choras „Vėtra“ ( vad. Diana Beržanskienė),  saksofonistas Nojus Baluškevičius( vad. Raimundas Žilius), duetas Liepa Mažonaitė ir Evita Žirovaitė ( vad. Jūratė Baluškevičiūtė), pradinės mokyklos 1-os „Šilo“ klasės dainorėliai (vad. Giedrė Radžiuvienė) , pradinės mokyklos duetas Auksė Keciorytė ir Viltė Daratytė bei  vokalinis ansamblis (vad. Aistė Strakšienė) ir pradinės mokyklos šokių studijos „Vėtrungėlė“ šokėjai (vad. Birutė Gikarienė).

Lietingą dieną nušvietė gražūs mokinių pasirodymai, šypsenos jų veideliuose ir geros susirinkusiųjų emocijos. Puikiai paruoštos video projekcijos, graži scenografija tik praturtino renginį. Organizatoriai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio koncerto rengimo: Ramunei Grikštaitei, Osvaldui Valiukui, Kazimierui Galinauskiui.

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33

Darbuotojų poreikis >>