Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Geg 07
2015
Pradinio ugdymo saugaus eismo projektas „Gatvėj būk atsargus, šito mokyk ir draugus“
Labai svarbu yra eiti ir važiuoti gatvėmis saugiai. Norint, kad vaikai prisimintų kelių eismo taisykles, ugdytųsi atsakomybę už savo veiksmus gatvėje ir būtų saugūs bei drausmingi kelyje, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje balandžio 17 – 23 dienomis buvo vykdomas pradinio ugdymo saugaus eismo projektas „Gatvėj būk atsargus, šito mokyk ir draugus“.

Tai konkurso „Šviesoforas“ I etapas. Projekto organizatorės mokykloje – pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Loreta Jurkaitienė ir Violeta Ruzgailienė pakvietė visus pradinių klasių mokinius dalyvauti šiame projekte. Pradinukai apie pagrindinius saugaus eismo reikalavimus prisiminė  interaktyvių pamokėlių metu, mokytojos klasėse su savo mokiniais vedė pokalbius, diskusijas šia tema, organizavo įvairią pažintinę - kūrybinę veiklą, kurios metu mokiniai ne tik kūrė „Sankryžos maketą“ grupėse, bet  ir rašė eilėraščius, mįsles, pasakojimus šia tema.

Taip pat mokiniai iš savo turimų  nuotraukų, kuriose užfiksuotos jų saugaus eismo akimirkos gatvėje, kelyje bei kieme, sukūrė „Traukinuką“. Smagu, kad į šią veiklą noriai įsijungė  1 – 4 klasių mokiniai, kurie už aktyvų dalyvavimą projektinėje veikloje buvo apdovanoti padėkomis ir knygutėmis „Saugokime vieni kitus kelyje“.

Rima Kontrimaitė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33

Darbuotojų poreikis >>