Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Bal 29
Renginys “Šauniausių penktokų rinkimai“

Balandžio mėn. 17d. mokyklos Aktų salėje vyko renginys  „Šauniausių penktokų rinkimai“. Renginio organizatoriai – mokyklos mokinių taryba. Šventėje dalyvavo patys Melita Sinušaitė,5c kl., Roberta Lukauskaitė,5c kl., Auksė Milašiūtė,5c kl., Dominykas Normantas,5c kl., Laurynas Bauža,5a kl., Deividas Mončius,5a kl., Lukas Gricius,5b kl. Mokiniai išradingai atliko namų darbus, įvairias kūrybines užduotis: piešė, kūrė istorijas, skanduotes ir kt. Komisiją sudarė mokyklos mokytojos: Nijolė Viršilienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, 2013-2014 m.m. nominuota „Metų mokytoja“, Daiva Latožienė, istorijos mokytoja metodininkė, 2012-2013 m.m. taip pat nominuota „Metų mokytoja“, Lina Kunickienė, socialinė pedagogė, 2013-2014 m.m. nominuota „Metų draugo“ nominacijoje. Komisija vertino kiekvieną penktokų atliktą užduotį, mokiniams negailėjo pagyrimų už jų drąsą, išradingumą.

Visi pentų klasių mokiniai pasirodė puikiai, už drąsą, už renginio metu parodytą kūrybiškumą sakome visiems nuoširdžiausius pagyrimo žodžius, tačiau reikėjo išrinkti ir apdovanoti šauniausius. Tad renginio pabaigoje gerbiama mokyklos direktorė Laimutė Benetienė apdovanojo šauniausius penktokus, o dalyviams  buvo įteiktos padėkos. Šiais mokslo metais Šauniausios penktokės titulą pelnė Melita Sinušaitė,5c klasės mokinė, o Šauniausio penktoko titulu buvo apdovanotas Laurynas Bauža,5a klasės mokinys. Renginį vedė Simona Butkutė, 6b kl.ir Dovydas Žemaitaitis,7a kl. Mokinių taryba padarė viską, kad renginys išties būtų įdomus, suteikiantis visiems puikios nuotaikos.

Alma Pronckūnienė, pavaduotoja neformaliajam ugdymui

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33