Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Kov 31
Konkursas Sankt-Peterburge

Šių metų vasario 26 - kovo 1 dienomis Sankt Peterburge vyko VII - asis tarptautinis estradinės dainos atlikėjų konkursas ,,Kelias į žvaigždes". Jame dalyvavo ir penkiolikmetė, Palangos Vlado Jurgučio mokyklos solistė Gabija Paulikaitė. Jos vokalo mokytoja - ekspertė Diana Beržanskienė. Gabija rungėsi  15-17metų atlikėjų kategorijoje ir pelnė IV vietą (diplomantės vardą).

Konkurse kiekvienas solistas turėjo atlikti tris dainas: acapella, t.y. be pritarimo dainą; dainą savo šalies kalba ir pasaulio hitą. Pirmas dvi dainas Gabija atliko lietuviškai, o trečią - prancūzų kalba, už kurią sulaukė pagirų  iš žiūri komisijos nario Nuno Figeira (Portugalija), kuris džiaugėsi gražia Gabijos prancūziška tartimi. Atlikėjus vertino kompetetinga žiūri komisija iš dešimties šalių: Bulgarijos, Rumunijos, Kazachstano, Portugalijos, Uzbekistano, Turkijos, Armėnijos Lietuvos, Estijos, Rusijos. Gabijos vokalinius gebėjimus įpatingai įvertino komisijos narys iš Rumunijos Sergiu Cicu, įteikdamas Gabijai Paulikaitei ir jos mokytojai kvietimą į tarptautinį vokalistų konkursą Rumunijoje, apmokant visas išlaidas.

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33

Darbuotojų poreikis >>