Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Kov 25
Renginiai Kovo 11-ąjai

Mokyklos bibliotekoje vyko akcija „Mano linkėjimai Tau, Lietuva!“ ,kur bendruomenė rinkosi išreikšti savo palinkėjimus  mielai tėvynei, buvo suorganizuota literatūrinė bibliografinė knygų, straipsnių, nuotraukų paroda „BUVOM ESAM  BŪSIM“. Mokyklos mokinių taryba suorganizavo akciją „Žiedai Lietuvai“.  Buvo eksponuojami 8 a klasės mokinių darbai, sukurti projektinio darbo ,,Gimtinė pro rasos lašą“ metu. Akcijos metu mokiniai kūrė  ramunių žiedus, kuriuos suklijavo ant Lietuvos žemėlapio.  Kūrybiniai mokinių darbeliai buvo eksponuojami  parodoje „Skiriame Tau, brangi Lietuva“. Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijose “Lietuvai ir man“, kurios globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kurią organizavo Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.

Prie Palangos Kurhauzo pastatytą Gediminaičių stulpų konstrukciją kartu su kitomis švietimo įstaigų bendruomenėmis  papuošėme trispalvėmis draugystės apyrankėmis. Taip pat dalyvavome nacionalinėje pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. Palangos miesto mokinių koncerte, skirtame Kovo 11-ąjai, mokyklos solistai, šokėjai, choristai sudarė didžiausią dalį visų pasirodymų. Akcijose, renginiuose dalyvavo visų klasių mokiniai. Klasių auklėtojai, dalykų mokytojai siekė įtraukti savo auklėtinius į visas veiklas, kurios buvo skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Su didžiuliu entuziamu visa mokyklos bendruomenė sutiko šią džiugią datą.

Pavaduotoja neformaliajam ugdymui
A. Pronckūnienė