Naujienų archyvas 2014-2015 mokslo metai

Kov 26
2015
Kovo 25 – ą dieną mūsų mokyklos tėveliai buvo kviečiami apsilankyti mokykloje. Buvo paskelbta Tėvų diena.

Labai smagiai šią dieną praleido 2 b klasės mokinukai. Pačią pirmą pamoką vedė dvi žavios mamytės. Milos Skuodaitės ir Skaistės Miliūnaitės mamos skaitė Vytauto Petkevičiaus knygos  „Gilės nuotykiai Ydų šalyje“ ištraukas. Mokiniai labai atidžiai klausėsi, klasėje buvo labai tylu. Kaip suprato skaitomą tekstą vaikai pademonstravo atlikdami praktines užduotis. Mokiniai labai džiaugėsi tokia pamoka. Tarpusavyje šnabždėjosi, kad būtinai kvies ir savo mamas ateiti.

Milos Skuodaitės mama kartu „mokėsi“ visą dieną. Padėjo mokiniams atlikti užduotis, atsakinėjo į klausimus, per pertraukas bendravo su vaikais. Kartu pietavo mokyklos valgykloje.

Pamokų pabaigoje tėvelių padaugėjo. Klasės mokiniai ėjo stebėti Vilniaus Kamerinio teatro spektaklį Senojoje gimnazijoje. Kartu su mokiniais ėjo Romano Sorokino, Milos Skuodaitės mamos, Skaistės Miliūnaitės močiutė. Turėdami tokią palydą mokiniai jautėsi saugūs ir laimingi. Grįžę į klasę klausinėjo ar gali ateiti jų mamytė. Džiaugėsi gerai ir įdomiai praleista diena.

Mūsų klasėje yra laukiami visi tėveliai, mamytės, močiutės, seneliai. Buvo smagu stebėti vaikų emocijas ir linksmus bei susidomėjusius veidelius.

Mokytoja metodininkė Jūratė Baluškevičiūtė

!Informacija atnaujinta: 2016 Rgp 29, 11:21:33