MOKYKLOS NAUJIENOS
Minecraft Education Edition – erdvė mąstymo, kūrybiškumo, bendravimo ugdymui

Minecraft Education Edition – erdvė mąstymo, kūrybiškumo, bendravimo ugdymui

Kompiuteriniai žaidimai – tai pramoga, įtraukianti bet kurio amžiaus vaiką ar jaunuolį, tad tai gali tapti puikia mokymo priemone. „Minecraft Education Edition“ – tai populiaraus Minecraft kompiuterinio žaidimo versija skirta edukacijai. Tai programos/žaidimo versija lavinanti ir ugdanti programavimo įgūdžius, algoritminį ir erdvinį mąstymą, kūrybiškumą, bendravimą bei bendradarbiavimą. Minecraft žaidimas – niekada nesibaigiantis procesas, kuriame žaidėjai trimatėje erdvėje stato arba griauna įvairių medžiagų blokus, tyrinėja aplinką, ieško išteklių. „Minecraft Education Edition“ – tai platforma, kuri atspindi, kaip pagal tam tikras sukurtas sąlygas galima identifikuoti problemą ir rasti algoritmą tos problemos sprendimui. Taigi, vykdant programą, jos dalyviams bus įvardyta problema, kurios sprendimui mokiniams reiks pasitelkti kūrybiškumą, programavimo įgūdžius, algoritminį mąstymą, sugebėti bendradarbiauti tarpusavyje.

Renginio vieta: Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla, 402 kabinetas (IV aukštas).

Renginio data: 2019-12-13
Laikas: 12:00-14:00 val.
Organizatorius: Osvaldas Valiukas (informacinių technologijų mokytojas ekspertas)
Telefonas: +370 (676) 01222
El. paštas: osvaldas.valiukas@jurguciomokykla.lt

Registracija adresu: https://www.jurguciomokykla.lt/minecraft/

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close