MOKYKLOS NAUJIENOS
Mentalinės aritmetikos būrelis

Kviečiame registruotis į Mentalinės aritmetikos užsiėmimus, kurie vyks Palangos Jurgučio mokykloje ketvirtadieniais 15.00-16.30.

Kodėl būtina mokytis mentalinės aritmetikos ?

• Gerėja pažangumas mokykloje;
  • Lavinama fotografinė atmintis, vaizduotė ir mąstymas vaizdais.
  • Didėja savarankiškumas priimant sprendimus;
  • Vaikas pradeda įsisavinti daugiau informacijos, lengviau mokosi užsienio kalbų;
  • Vaikas labiau pasitiki savo jėgomis, dėl to padidėja jo savivertė tarp bendraamžių.

Mentalinės aritmetikos užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę iš karto dvi pamokos. Visomis kitomis dienomis vaikas dirba namie pagal specialią programą. Užsiėmimų kaina 70 eurų/mėn.

Video nuoroda: https://www.facebook.com/100014182057775/videos/559366164546114/

Registracija ir informacija telefonu 861651667, amakids2016@mail.com
www.amakids.lt

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.