Bal 11
Anglų kalba ekstremaliai
2019 metų balandžio mėn. 10 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradicija tapęs integruotas anglų kalbos ir kūno kultūros renginys 6 klasių mokiniams „English in Motion“ kartu su Bergeno Riugene (Vokietija) "Am Grünen Berg" mokyklos mokiniais. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos 6 klasių mokinių komanda. Dalyvius pasveikino „Vėtrungės“ šokėjos, kūno kultūros mokytoja pravedė energingą mankštą, o su sirgalių palaikymu prasidėjęs renginys nuteikė geroms emocijoms. Šeštokų komandos varžėsi ne tik kas greičiau ir tiksliau įveiks kūno kultūros estafetes, bet ir pademonstruos geras anglų kalbos žinias. Renginiui sklandžiai vykti padėjo visa 8A klasės teisėjų komanda, kuri fiksavo ir skaičiavo taškus, laiką ir vietas. Renginio pabaigoje mūsų mokyklos direktorė L. Benetienė pagyrė komandas už vikrumą, sumanumą ir puikias anglų kalbos žinias bei apdovanojo dalyvius išskirtiniais prizais. Po renginio mokiniai dalijosi įspūdžiais, aptarinėjo užduotis ir džiaugėsi įgyta nauja patirtimi.

Results of 4th competition
„English in Motion“