Bal 03
Sąmoningumo didinimo /BE PATYČIŲ 2019/ iniciatyvos mokykloje
Kovo mėnesį mokykloje vyko Draugiškiausių bendruomenės narių rinkimai bei  Judriųjų pertraukų konkursas, kurį laimėjo 5b klasės iniciatyva „Sportuok linksmai”.

Mokyklos „Bendraamžių” klube kunkuliavo „Diskusijos + arbata karštai”, mokykloje organizuotos Sąmoningo kino peržiūros, aktyvios bei pagarbų požiūrį į save bei aplinkinius skatinančios klasių valandėlės.

Kovo 21-ąją – pasaulinę Dauno sindromo dieną jaunųjų „Bendraamžių” sumanymu  mokykloje  įsikūrė foto stendas „Mes skirtingi – mes vienodi”. Džiugina, jog kasmet vis daugiau bendruomenės narių palaiko šią iniciatyvą, tądien mūvėdami skirtingų spalvų kojines.

Socialinė pedagogė Lina Kunickienė ir psichologė Sigita Gedgaudaitė

Sutinku Skaityti plačiau