Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Kov 14
Valstybinių švenčių paminėjimai
Šie metai paskelbti lietuvių kalbos metais. Todėl, minėdami 2019 metų valstybines šventes: Vasario 16 – ąją ir Kovo 11 – ąją, tam skyrėm išskirtinį dėmesį.

Vasario 16 – ąją norėjome paminėti išskirtinai. Tai padaryti nebuvo sunku ir todėl, kad vasario 15 d. mokykloje buvo paskelbta Valtybės diena. Mokiniai visą šios dienos veiklą skyrė Lietuvos valstybingumo įprasminimui: pradinių klasių mokiniai surengė koncertą, po kurio savo darbeliais puošė mokyklą. Penktų – aštuntų klasių mokinių komandas socialinių mokslų mokytojai pakvietė į edukacinę viktoriną apie Žemaitiją “Tauta gyva, kol gyva jos kalba”, kur vaikai žaidybine forma atsakinėjo į klausimus apie žemaičių etnografiją, geografiją, istoriją ir kalbą. Vaikai žemaičiavo, rungtyniavo, o kartu ir mokėsi draugiškai sutarti komandose.
Minint Kovo 11 – ąją, pradinukai, savo klasių ir teatro vyr. mokytojos Almos Pronckūnienės buvo pakviesti į pamoką – koncertą, kuriame dar kartą įsitikino savo gimtosios kabos išskirtinumu ir gražumu. Vakare koncertine programe „Gražiausios gimtinės spalvos“ mokyklos bendruomenę ir savo tėvelius pasveikinio mokyklos meniniai kolektyvai. Taip mokykla įsitraukė į respublikinę pilietinę iniciatyvą „Gyvasis tautos žiedas“. Renginį organizavo istorijos mokytoja Loreta Stonienė kartu su šokių mokytoja eksperte Birute Gikariene, muzikos mokytoja eksperte Diana Beržanskiene, teatro vyr. mokytoja Alma Pronckūniene. Tėveliams ir mokyklos svečiams labai patiko choro „Vėtra“ ir „Vėtrungės“ šokėjų pasirodymai. Nuotaikingai skambėjo solistų dainos. Štai ką apie tai mano šventės dalyviai: „...norėjau prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės. Man ši diens svarbi, nes tada mes tapome laisvi. Parodėme, kokia graži mūsų gimtoji kalba ir kokie mūsų mokyklos mokiniai yra aktyvūs...“, „...manau, kad Kovo 11-oji yra svarbi kiekvienam lietuviui, nepaisant jo amžiaus. Buvo labai smagu žygiuoti eisenoje ir nešti Lietuvos vėliavą kartu su kitais palangiškiais. Taip pat buvo labai gera proga sužinoti apie savo Tėvynės praeitį...“, „...manau, šią šventę turėtų švęsti visi lietuviai...“

Istorijos mokytoja
Loreta Stonienė