Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Sau 17
2019
Nuo 2018-2019 mokslo metų mokykloje įgyvendinama prevencinė programa LIONS QUEST ,,Paauglystės kryžkelės”

(V – VIII klasėms)

Paauglystės kryžkelės – įrodymais pagrįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus. Išsamios pamokos ir pagalbinė programos medžiaga suvienija mokyklos personalą, šeimą, bendruomenę ir jaunus žmones. Ši programa į Bendrąsias ugdymo programas integruoja socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant, tuo būdu skatindama paauglio asmenybės brandą.

Programos komponenetai:
  • Mokymo programa klasėse
  • Mokymasis tarnaujant
  • Geros mokyklinės aplinkos kūrimas
  • Šeimos dalyvavimas
  • Mokytojų profesinis ugdymas ir tolesnė parama

Ugdomos kompetencijos ir įgūdžiai:

• Savimonė
  • Savitvarda
  • Socialinis sąmoningumas
  • Bendravimas
  • Bendradarbiavimas
  • Atsakomybė
  • Sprendimų priėmimas
  • Mokymasis tarnaujant
  • Aukštesnio laipsnio mąstymo įgūdžiai
  • Problemų sprendimas
  • Nepasidavimas neigiamai bendraamžių įtakai
  • Santykių stiprinimas
  • Dėkingumas šeimai
  • Tikslų iškėlimas

Diegiamos vertybės:

• Savidrausmė
  • Sveika gyvensena be psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo
  • Pagarba sau ir kitiems
  • Gerumas
  • Įsipareigojimai šeimai
  • Atsakingumas
  • Sąžiningumas

Programa ,,Paauglystės kryžkelės” įgyvendinama:

• 5-osiose klasėse – 1x per savaitę papildomos klasės valandėlės metu.
  • 6-8 klasėse programa integruojama į klasių valandėles, neformalų ugdymą bei projektinę veiklą.

Sutinku Skaityti plačiau