Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Sau 09
Atšventėme mokyklos aštuoniasdešimtmetį

Gruodžio 14 d. Palangos Vlado Jurgučio mokykla atšventė savo 80-ies metų jubiliejų. Ruoštasi šventei buvo ilgai: mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Ramunės Grikštaitės ir savo klasės auklėtojų papuošė mokyklą bei pagamino dovanėles mokyklos svečiams. Anglų kalbos mokytojai su savo mokiniais pasirūpino sveikinimo atvirukais ir piešiniais. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai rašė kūrybinius darbelius, skirtus mokyklai. Daugumos mokytojų pagalba, peržiūrint senas nuotraukas, buvo prisiminti anksčiau mokykloje dirbę kolegos. Jie pakviesti į renginį.

Iškilmių metu miesto meras Šarūnas Vaitkus, švietimo skyriaus atstovė Nijolė Vargonienė ir mokyklos direktorė Laimutė Benetienė apdovanojo mokyklai nusipelniusius mokytojus. Buvo išsakyta daug gražių žodžių tiek iš buvusių mokyklos direktorių Jono Brazdžionio ir Genoveitos Krasauskienės, tiek ir iš miesto mero Šarūno Vaitkaus ir klebono Kęstučio Balčiūno lūpų. Visiems susirinkusiems savo sveikinamąsias eiles ir prozą skaitė visų mokyklos mokinių klasių atstovai. Juos keitė šokių mokytojos Birutės Gikarienės vadovaujamo šokėjų kolektyvo „Palangos vėtrungė“ ir muzikos mokytojos Dianos Beržanskienės dainininkų pasirodymai. Ypač visiems patiko „Vėtros“ jaunieji choristai. Renginį vedė ir mokyklos istoriją susirinkusiems pasakojo istorijos mokytojos Loretos Stonienės parengti 7a klasės mokiniai. Mokyklai visi linkėjo gyvuoti dar daug daug metų.

Ačiū visiems, prisidėjusiems savo darbais ir buvimu kartu!

Loreta Stonienė,
neformaliojo ugdymo organizatorė