Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Grd 21
Kalėdinės nuotaikos 3D projektavimo ir modeliavimo užsiėmimuose

3D projektavimo ir modeliavimo užsiėmimuose, ugdančiuose kūrybiškumą, architektūrinį ir inžinerinį suvokimą bei mąstymą, - šventinės nuotaikos. Vaikai, įgiję konstravimo ir 3D projektavimo pagrindus, sukūrė ir realizavo savo idėjas – trimate modeliavimo sistema suprojektavo kalėdinius papuošimus ir kitus trimačius modelius. Turimo pažangaus 3D spausdintuvo dėka, vaikai turėjo galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir pasidžiaugti savo darbo rezultatais. Su jais kartu džiaugiamės ir mes bei visiems linkime ramių ir šiltų Šventų Kalėdų!

Sutinku Skaityti plačiau