Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Grd 20
Mūza finale antra, o tarp aštuntokų – geriausia!

Lapkričio 29 dieną 8a klasės mokinė, aštuntokų pusfinalio nugalėtoja Mūza Svetickaitė, lydima kūno kultūros mokytojo metodininko Artūro Podlinevo ir triukšmingos sirgalių komandos, dalyvavo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ aštuntokų finale, kur susirungė su dviem stipriausiais aštuntokais ir šeštoku. Rezultatai puikūs – visą žaidimą neabejotinai lyderiavusi Mūza užtikrintai nurungė visus aštuntokus ir galiausiai, pritrūkus sėkmės, dviejų taškų persvara pralaimėjo į priekį staiga išsiveržusiam šeštokui. Tačiau, nors ir laimėjo II vietą, Mūza tapo geriausia šio sezono aštuntoke Lietuvoje!

Pirmajame ture M. Svetickaitė parodė greitą reakciją, be galo greitai, sėkmingai ir teisingai atsakė į visus reikiamus klausimus ir į antrą etapą pateko reitingų lentelėje užimdama pirmą vietą. Jau tada vedėjas tikrąja prasme pradėjo gąsdinti varžovus Mūza, o jie tikrai pradėjo jos bijoti. Antrajame etape Palangos atstovė pasirodė dar geriau – iš 10 taškų surinko 10, o taip yra buvę tik keletą kartų visos laidos istorijoje! Jau tada aštuntokė žaidime pradėta laikyti nenugalima favorite, kurios pergale, atrodo, niekas nedrįso abejoti – visi, nuo palaikymo komandos ir mokytojų, nuo operatorių iki techninių darbuotojų, nuo redaktorių iki vedėjo – buvo įsitikinę, kad šį žaidimą anksčiau laiko užtikrintai laimėjo Mūza, ir, rodos, buvo tik laiko klausimas, kada ji garbingai atsiims statulėlę. Trečiajame ture M. Svetickaitė susirungė su šeštoku. Pradžia buvo puiki, Mūza išsiveržė į priekį ir viskas klojosi ramiai ir užtikrintai. Tačiau ėmė trūkti sėkmės, ir šeštokas Linas M. Svetickaitę pasivijo. Galiausiai koją pakišo daugiau sėkmės, o ne žinių reikalaujančios taisyklės, ir situacijai susiklosčius varžovo naudai, Mūza 2 taškelių persvara liko antra. Nors ir skaudžiausia pralaimėti praktiškai laimėtas rungtynes ir išleisti iš rankų jau stipriai laikytą pergalę, viskas buvo puiku – mūsų mokyklos mokinė neabejotinai laimėjo patį stipriausią pusfinalį, visą finalą triumfavo, užtikrintai nurungė visus septynioliką gudriausių aštuntokų ir tapo geriausia Lietuvos aštuntoke 2018-2019! Ir, nors ir oficialiai pralaimėjo sėkmės lydimam šeštokui, visa kūrybinė grupė neabejotinai pripažino, kad realiai šį finalą stipriausia, labiausiai nenugalima ir geriausia buvo Mūza. Tad ne visada svarbiausios pergalės užrašomos ir dokumentuojamos, ne tai ir svarbiausia.

Sveikiname Mūzą puikiai pasirodžius šauniausių moksleivių viktorinoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir tapus gudriausia sezono aštuntoke! Finalą stebėkite gruodžio 30 dieną, 10.30 ryte per LRT televiziją.

Sutinku Skaityti plačiau