Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Grd 20
2018
Mūza finale antra, o tarp aštuntokų – geriausia!

Lapkričio 29 dieną 8a klasės mokinė, aštuntokų pusfinalio nugalėtoja Mūza Svetickaitė, lydima kūno kultūros mokytojo metodininko Artūro Podlinevo ir triukšmingos sirgalių komandos, dalyvavo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ aštuntokų finale, kur susirungė su dviem stipriausiais aštuntokais ir šeštoku. Rezultatai puikūs – visą žaidimą neabejotinai lyderiavusi Mūza užtikrintai nurungė visus aštuntokus ir galiausiai, pritrūkus sėkmės, dviejų taškų persvara pralaimėjo į priekį staiga išsiveržusiam šeštokui. Tačiau, nors ir laimėjo II vietą, Mūza tapo geriausia šio sezono aštuntoke Lietuvoje!

Pirmajame ture M. Svetickaitė parodė greitą reakciją, be galo greitai, sėkmingai ir teisingai atsakė į visus reikiamus klausimus ir į antrą etapą pateko reitingų lentelėje užimdama pirmą vietą. Jau tada vedėjas tikrąja prasme pradėjo gąsdinti varžovus Mūza, o jie tikrai pradėjo jos bijoti. Antrajame etape Palangos atstovė pasirodė dar geriau – iš 10 taškų surinko 10, o taip yra buvę tik keletą kartų visos laidos istorijoje! Jau tada aštuntokė žaidime pradėta laikyti nenugalima favorite, kurios pergale, atrodo, niekas nedrįso abejoti – visi, nuo palaikymo komandos ir mokytojų, nuo operatorių iki techninių darbuotojų, nuo redaktorių iki vedėjo – buvo įsitikinę, kad šį žaidimą anksčiau laiko užtikrintai laimėjo Mūza, ir, rodos, buvo tik laiko klausimas, kada ji garbingai atsiims statulėlę. Trečiajame ture M. Svetickaitė susirungė su šeštoku. Pradžia buvo puiki, Mūza išsiveržė į priekį ir viskas klojosi ramiai ir užtikrintai. Tačiau ėmė trūkti sėkmės, ir šeštokas Linas M. Svetickaitę pasivijo. Galiausiai koją pakišo daugiau sėkmės, o ne žinių reikalaujančios taisyklės, ir situacijai susiklosčius varžovo naudai, Mūza 2 taškelių persvara liko antra. Nors ir skaudžiausia pralaimėti praktiškai laimėtas rungtynes ir išleisti iš rankų jau stipriai laikytą pergalę, viskas buvo puiku – mūsų mokyklos mokinė neabejotinai laimėjo patį stipriausią pusfinalį, visą finalą triumfavo, užtikrintai nurungė visus septynioliką gudriausių aštuntokų ir tapo geriausia Lietuvos aštuntoke 2018-2019! Ir, nors ir oficialiai pralaimėjo sėkmės lydimam šeštokui, visa kūrybinė grupė neabejotinai pripažino, kad realiai šį finalą stipriausia, labiausiai nenugalima ir geriausia buvo Mūza. Tad ne visada svarbiausios pergalės užrašomos ir dokumentuojamos, ne tai ir svarbiausia.

Sveikiname Mūzą puikiai pasirodžius šauniausių moksleivių viktorinoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir tapus gudriausia sezono aštuntoke! Finalą stebėkite gruodžio 30 dieną, 10.30 ryte per LRT televiziją.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau