Grd 06
Mokinių saviraiškos programa – skaitovų konkursas „Kalėdiniai Skaitymai“

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko gražia tradicija tapusi mokinių saviraiškos programa – konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. Jau šeštą kartą mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos Senosios gimnazijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos ir Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos deklamavo eilėraščius viena iš užsienio kalbų – rusų, prancūzų ar vokiečių. Iš viso konkurse dalyvavo daugiau nei 70 skaitovų.

Kol konkurso vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams ir svečiams koncertavo mūsų mokyklos dainininkai ir šokėjai – šokių grupė „Vėtrungė“, soliatai Paulė Visockytė, Dominykas Vaitkus, Mėta ir moksleivių choras „Vėtra“. Šokėjus ir dainininkus ruošė šokio mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė ir muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė.

Konkurso laureatų diplomais buvo apdovanoti 12 skaitovų: Titas Neimonas (Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla), Samanta Starkevičiūtė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Hannes Lehman (Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninė mokykla), Justė Dabrickaitė (Kretingos rajono Vydmantų gimnazija), Dominykas Kirilovas (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Gabija Petronytė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija), Kazimieras Eglynas (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Evelina Kupšytė (Kretingos J. Pabrėžos gimnazija), Faustina Eglynaitė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla), Justin Heydrich (Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninė mokykla), duetas iš Palangos senosios gimnazijos - Žygimantas Petrošius ir Dimitro Oliinyk ir Kristupas Kerulis (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla).

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės – dalyviams, juos ruošusiems mokytojams, organizatorių pagalbininkams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei ir žinoma, Palangos miesto savivaldybei, finansavusiai šią mokinių saviraiškos programą.

Iki kitų švenčių ir iki kitų susitikimų!