Grd 05
Pergalė „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pusfinalyje

Lapkričio 23 dieną 8a klasės mokinė Mūza Svetickaitė, lydima kūno kultūros mokytojo metodininko Artūro Podlinevo ir gausios palaikymo komandos, jau penktą kartą dalyvavo Lietuvos Nacionalinio radijo ir televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Keletą pergalių šioje viktorinoje anksčiau nuskynusiai M. Svetickaitei aštuntokų pusfinalis buvo labai sėkmingas – Mūza laimėjo I vietą ir kelialapį į superfinalą, kuris bus filmuojamas jau šį ketvirtadienį!

Šis aštuntokų pusfinalis buvo kaip niekad stiprus ir įtemptas – varžytis susirinko tikri „Tūkstantmečio vaikų“ veteranai – aštuntokai, projekte dalyvavę ir laimėję ne kartą. Pirmajame ture, kuriame labai didelį vaidmenį vaidina sėkmė ir reakcija, Mūza spėjo teisingai atsakyti į svarbiausius klausimus ir į antrą etapą pateko trečiu numeriu. Antrajame ture – dvikovoje, kurioje du dalyviai, į turą patekę antru ir trečiu numeriu, per 100 sekundžių turi atsakyti į 10 vienodų klausimų, stiprioje, tačiau užtikrintoje kovoje mūsų mokyklos atstovė rezultatu 8-7 nugalėjo savo varžovą ir pateko į pusfinalio finalą. Trečiasis – paskutinysis ir svarbiausias – turas, kuriame be žinių reikia ir stiprios strategijos bei taktikos, buvo kaip reta stiprus, sudėtingas, komplikuotas ir įtemptas. Mūza, pradžioje įgijusi 2 taškų persvarą, ją iššvaistė ir trumpam nusileido prieš varžovą vienu tašku. Galiausiai rezultatas išsilygino, studija nuščiuvo, vedėjas Robertas Petrauskas ir laidos kūrybinė grupė sulaikę kvapą stebėjosi tokia stipria, įnirtinga, nenuspėjama, bet kartu ir be galo gražia kova. Viskas pakibo ant vieno vienintelio klausimo! Mūza į jį atsakė teisingai ir dėl turo pradžioje įgytos persvaros ją pavyti tapo nebeįmanoma!

Sveikiname M. Svetickaitę, nurungusią penkis stiprius varžovus, tapusią stipriausio aštuntokų pusfinalio nugalėtoja ir patekusią į gudriausių Lietuvos aštuntokų trejetuką! Įnirtingą ir žodžiais nenupasakojamą žaidimą galėsite stebėti gruodį per LRT televiziją (data ir laikas bus patikslinti), o dabar linkėkime sėkmės ir visomis jėgomis palaikykime Mūzą ketvirtadienį – tądien ji kausis dėl „Lietuvos tūkstantmečio aštuntoko 2018-2019“ titulo.

Nuotraukos: https://we.tl/b-cLzaPCAeGi