Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Spa 24
Ekstremali matematika ir sportas Palangoje ir Bergene

2018 metų spalio 24 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje ir Vokietijos Bergeno Riugene regioninėje mokykloje „Am Grünen Berg“ vyko mokiniams skirtas renginys „Matematika ekstremaliai“.

Tai tęstinė saviraiškos programa, kurios tikslas - formuoti mokinių matematinį raštingumą, matematinius gebėjimus, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Programa „Matematika ekstremaliai“ šiais metais vyko vokiečių kalbos dienų „O kaip vokiškai?" Palangoje metu. Labai malonu, kad jau septintus metus prie gausaus Palangos miesto Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos pradinės mokyklos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų  gimnazijos moksleivių būrio prisijungia ir Bergeno miesto moksleiviai. Tą pačią dieną ir tuo pačiu laiku dviejų draugaujančių miestų vaikai atliko tuos pačius sportinius pratimus ir sprendė identiškas matematines problemas. Mokinių saviraiškos programos „Matematika ekstremaliai“ įgyvendinimas skatina geras emocijas, kultūringą ir dalykišką mokinių tarpusavio bendradarbiavimą, komandinį darbą. Matematinių užduočių, praktinių situacijų, matematinių algoritmų taikymas netradicinėmis sąlygomis vysto jaunų žmonių orientavimosi besikeičiančiame informacijos sraute gebėjimus bei skatina juos priimti tinkamus sprendimus.

Komanda

Pradinė

„Varpeliai“

53 taškai

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir sveikiname nugalėtojus!

Programos organizatoriai – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla – dėkoja visiems dalyviams ir jų mokytojams už nuoširdumą, geranoriškumą ir aktyvų dalyvavimą.