Rgs 26
Seime atveriama paroda „Europa ir daugiakalbystė“, skirta Europos kalbų dienai paminėti ir geriausių darbų autorių apdovanojimas
Valstybės institucijų kalbų centro iniciatyva bendradarbiaujant su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru bei Europos Komisijos Vertimo raštu generaliniu direktoratu Europos kalbų dienai paminėti rugsėjo 26 d., trečiadienį, 10 val. Seimo kanceliarijos Europos informacijos biure (Seimo III r.) įvyko Lietuvos vaikų piešinių parodos „Europa ir daugiakalbystė“ atidarymas.

Parodoje eksponuojami 52 geriausi piešinių konkurso darbai. Konkursui piešinius pateikė 312 dalyvių 4 amžiaus grupėse nuo 3 iki 19 metų.

Darbų autoriai buvo apdovanoti laureato arba I, II ar III vietos diplomais; 3 geriausių kiekvienos amžiaus grupės darbų autorių (viso 12 vaikų ir jaunuolių), užėmusių pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus grupėje, bei jų pedagogai buvo apdovanoti Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vardinėmis padėkomis, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinio direktorato ir Švietimo ir mokslo ministerijos atminimo dovanomis.

Apdovanojimų tarpe iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos buvo apdovanota mokinė Liepa Budginaitė iš 7b klasės, kuri užėmė pirmają vietą.  Ją paruošė dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė.