Spa 02
Saviraiškos programa – projektas skaitmeninis kinas: „Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“
Norime Jus pakviesti dalyvauti respublikiniame projekte „Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“

Projekto „Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“ tikslas – populiarinant skaitmeninio kino kūrimą mokinių tarpe, skatinti jų kūrybiškumą ir saviraišką; skatinti mokinius domėtis bei planuoti profesinę karjerą atsižvelgiant į savo individualumą ir darbo rinkos poreikius. Kurdami trumpametražį filmą susipažinsite arba pagilinsite žinias apie filmavimą, montavimą, įgarsinimą; galėsite tapti ir scenaristais, ir aktoriais ar režisieriais; subūrę draugus, smagiai praleisite laisvalaikį ir turėsite galimybę pažinti ir atskleisti savo individualumą, mėgstamas ir įdomias veiklas.

Jei esate kūrybingi, novatoriški ir aktyvūs – prisijunkite prie mūsų!

Kurdami istorijas apie:

• mokslininkus ar menininkus,
  • inžinierius ar finansininkus,
  • kariškius ar policininkus,
  • dėstytojus ar mokytojus,
  • pilotus ar vairuotojus,
  • politikus ar žurnalistus,
  • gaisrininkus ar virėjus,
  • sportininkus ar aktorius,
  • ir kitus darbščius žmones, savo profesijų profesionalus

atskleisite profesijų įvairovę, jų specifiką, susipažinsite su perspektyviausiomis ir paklausiausiomis profesijomis, galbūt pasirinksite savo kelią.

Lai kūryba draugų būryje Jums būna paskata susimąstyti apie savo ateitį!

Registracija ir kita informacija: https://www.skaitmeniniskinas.lt/