Rgs 01
Dėmesio!!! Pradedame naują robotikos nuotykių sezoną! Technologijų mokykla Palangoje kviečia visus 5 - 16 metų vaikus į "Robotikos ir programavimo" užsiėmimus nuo 2018 metų spalio mėnesio. Technologijų mokykla - tai mokykla sumaniems, smalsiems, iniciatyviems vaikams, kuriems patinka pažinti, ieškoti, atrasti. Tai mokykla visiems, besidomintiems technologijomis ir norintiems išmokti konstruoti ir programuoti.

Naujajame 2018-2019 metų sezone "Robotikos ir programavimo" programą sudarys keturi moduliai:

1. Robotika ir programavimas" - vaikai dirbs su LEGO WeDo 2.0 (5-10 metų) ir LEGO EV3 (11-16 metų) konstruktoriais, kurie valdomi išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu WiFi tinklu, išmoks valdyti sukonstruotus mechanizmus, mokysis atpažinti ir įvardyti technines konstruktoriaus dalis, susipažins su jų veikimo principais, įgis programavimo pagrindus.

2. Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit" - vaikai neįtikėtinai lengvai ir smagiai įgis mikrokompiuterių valdymo pagrindus, išmoks kurti žaidimus, animacijas bei slenkančiais istorijas.

3. Minecraft programavimas" - pasinaudodami kompiuterinio žaidimo "Minecraft" populiarumu, paskatinsime vaikus įgyti programavimo pagrindus. Nesudėtingoje programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, vaikai išmoks dėlioti programavimo kodo blokus ir jungti juos tarpusavyje, o rezultatą matys iškart: "Minecraft" lauke judančius ir kokius nors veiksmus atliekančius herojus.

4. 3D projektavimas ir modeliavimas" - vaikai susipažins su naujausiomis 3D projektavimo programomis, įgis darbo su jomis pagrindus, stebės 3D spausdinimo procesą, turės galimybę tapti šiuolaikinės dinamiškos, besikeičiančios aplinkos kūrėjais bei realizuoti savo idėjas.
Technologijų mokyklos tikslas - siekti, kad ugdytiniai nuolat tobulėtų, nebijotų iššūkių, įgytų konstravimo, programavimo bei 3D projektavimo pagrindus, kurtų ir realizuotų savo idėjas, plėtotų loginį mąstymą ir kūrybiškumą.

Tad jei manote, kad mums pakeliui, registruokitės jau dabar. Vietų skaičius ribotas! Užsiėmimų kaina tik 30€/mėn. Užsiėmimų pradžia 2018 metų spalio mėnesis. Numatomos užsiėmimų dienos – (A grupė) antradieniais nuo 15.00 val. iki 17.00 val., ir (B grupė) ketvirtadieniais nuo 15.00 val. iki 17.00 val. Užsiėmimai vyks po 2 val. kartą per savaitę.

Vietų skaičius ribotas! Registracija internetu: www.technologijumokykla.lt/