Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Bir 26
Projekto „Atverk duris vasarai” mozaika
Besibaigiant mokslo metams mokyklos „Bendraamžiai” neužsnūdo – gegužės 10-ąją - tarptautinę Judėjimo sveikatos labui dieną surengė bendruomenės  apklausą „Tavo mėgstamiausia aktyvi  veikla”, bei linksmąsias pertraukėles pradinukams. Gegužės 28 dieną, palaikydami  respublikinę „Kaimynų dienos” iniciatyvą  surengėme improvizuotą pikniką po „Bendraamžių” klubo langais, bei rinkome parašus po „Bendraamžių” deklaracija. Pirmąją birželio mėnesio dieną 5-6 klasių mokinukus pakvietėme išbandyti savo jėgas linksmojoje viktorinoje „Labirintas”.

Prasidėjus vasaros atostogoms mokykloje tris dienas šurmuliavo „Bendraamžių Avilio” idėjų dirbtuvės. Čia vaikai bendravo, gėrė kvapnią mėtų ir obuolių arbatą, dalinosi vasaros planais bei kūrybinėmis idėjomis. Kūrybinių dirbtuvių rezultatas – mokyklos atviroje erdvėje (vadinamojoje lauko klasėje)  įkurdintos erdvinės kompozicijos iš gamtinės medžiagos. Sumanymą įgyvendinti mokiniams padėjo technologijų mokytoja Jolanta Čėsnienė, konsultavo dailės mokytoja Ramunė Grikštaitė.

Viliamės jog naujai atrasta ekspozicijų erdvė bei įrengti erdviniai kubai suteiks mokiniams  galimybę įgyvendinti originalias kūrybines idėjas.

Socialinė pedagogė Lina Kunickienė