Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Geg 29
Lietuviško žodžio įkvėpti
Gegužės 3d. Klaipėdos Universiteto Mažojoje Auloje vyko dvyliktasis  Vakarų regiono moksleivių meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje".  Į šį konkursą atvyko skaitovai iš  Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Palangos, Neringos, Priekulės bei Plungės rajono. Matėme virš 60-ies pasirodymų. Iš mūsų mokyklos konkurse dalyvavo 2, 4, 6 klasių mokiniai: Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Loreta Jurkaitienė konkursui paruošė 2a klasės mokinį  Nojų Zalecką. Skaitovai Roberta Brasaitė ir Kipras Saudargas atstovavo 4b klasei, jų mokytoja Nijolė Viršilienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Tearto vyresnioji mokytoja Alma Pronckūnienė dalyvauti konkurse paskatino Domantą Vaitkų, 3a klasės mokinį ir Agnę Dimaitę, 6b klasės mokinę. Konkurse taip pat dalyvavo 6c klasės mokinys Kristupas Kerulis, kuris šiuo metu lanko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vaikų choro studiją. Kristupą konkursui ruošė muzikinio teatro choro studijos mokytojas Vytautas Valys. Konkurso dalyvius vertino KU HUMF docentė aktorė Virginija Kochanskytė, rašytoja Virginija Rimkaitė, aktorius ir dainininkas Gytis Šimelionis, žurnalistas ir autorinių dainų atlikėjas Karolis Rupkus bei projekto koordinatorė Inga Norkūnienė. Gegužės 10 d. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos  Gerlacho palėpėje vyko laureatų apdovanojimas ir koncertas. Džiugu, jog mūsų mokyklos skaitovai sulaukė teigiamo komisijos vertinimo.  Domantas Vaitkus buvo pakviestas dalyvauti  laureatų pasirodyme ir  renginio metu skaitovas apdovanotas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės  Laureato diplomu, o Robertai Brasaitei ir Agnei Dimaitei suteiktos dienraščio „Vakarų ekspresas“ vyr. redaktoriaus Gintaro Tomkaus ir projekto vadovės Virginijos Kochanskytės  nominacijos: Robertai  Brasaitei įteiktas diplomas „Už artistiškumą“, o  skaitovei  Agnei Dimaitei - diplomas „Už savitą interpretaciją“.  Kristupas Kerulis tapo Didžiojo prizo laimėtoju. Tokie mūsų mokyklos mokinių pasiekimai rodo, jog gimtojo žodžio puoselėjimas brangus ne tik mums, mokytojams, meninio skaitymo konkursų organizatoriams,  bet ir mokiniams.

Džiugu, jog mokiniai noriai mokosi perteikti lietuviško žodžio skambesį, pajusti skaitomo teksto prasmę ir  per savo suvokimą perteikti klausytojui.

Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja