Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Geg 29
Gegužės 15 dieną Klaipėdos universitete aštuntų klasių mokinių komanda dalyvavo „Žaliosios olimpiados“ II etape- pusfinalyje.
Nacionalinė „Žalioji olimpiada“ – tai VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ organizuojama iniciatyva, kuria siekiama netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą – perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti įpročius, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo II etapuose: 1 etapas: registracija ir praktinių užduočių atlikimas ir 2 etapas: pusfinalis. Į pusfinalį pateko daugiausiai resursų sutaupiusios mokyklos (sutaupyti resursai buvo apskaičiuojami proporcingai mokyklos dydžiui ir mokinių skaičiui). Į jį mokykla delegavo mišrią komandą sudarytą iš 9 asmenų: komandos kapitonė Greta Valentinavičiūtė,  Joris Lisas, Marijonas Grenda, Melita Sinušaitė, Ovidijus Šeputis, Kristupas Miškinis, Jurgis Mickevičius, Hubertas Vindžigalskis, Ugnė Urbonaitė. Komanda atsakinėjo į klausimus ir vykdė praktines užduotis, susijusias su atliekų rūšiavimu ir resursų taupymu- užduotys buvo nelengvos, bet komanda pasirodė labai gerai. Varžytis teko su 8-11 klasių mokiniais iš Šilalės, Kretingos r. Grūšlaukės, Kretingos r. Vydmantų, Gargždų, Plungės, Mažeikių ir Telšių- viso 11 komandų.

Komandą ruošusi fizikos mokytoja metodininkė Saulė Paulikienė