Geg 29
Dešimtokai dalyvavo atvirų durų dienos „Kelionė į profesiją“ renginiuose
Gegužės 4 d. 10a klasės mokiniai lankėsi VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos atvirų durų dienos renginiuose. Atvykę mokiniai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos vykdomomis profesinio mokymo programomis, suteikiamomis kvalifikacijomis, projektine veikla, mokinių laisvalaikiu, pamatyti mokymosi aplinką. Po to mokiniai dalyvavo praktiniame profesijų pristatyme: vairavo traktorių ir lengvąjį automobilį, atliko suvirinimo darbus, skaičiavo maršruto atstumą ir kainą, kaip tai daro logistas ekspeditorius, automobilių remonto dirbtuvėse nustatinėjo automobilio  gedimą, dalyvavo dekoratyvinio apželdinimo kūrybinių dirbtuvėlių veikloje. Visi atvykusieji galėjo paragauti busimų virėjų ir konditerių paruoštų patiekalų ir kepinių.

Apsilankymas atvirų durų dienos renginiuose – tai nauja patirtis, įspūdžiai ir proga kryptingai   planuoti karjerą. Mokiniai VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje gali įgyti norimą profesiją, nes kiekvienais metais kvalifikuotų darbininkų poreikis auga, o galimybės įsidarbinti yra labai didelės.

Profesijos patarėja Jolanta Čėsnienė.