Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Geg 06
2018
Respublikinė vokiečių kalbos olimpiada ir konkursas – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje
Gegužės 4 – 5 dienomis mūsų mokykloje kaip niekad dažnai skambėjo vokiečių kalba - vyko respublikinė vokiečių kalbos olimpiada 11-ų ir konkursas 8-tų klasių moksleiviams. Olimpiadoje ir konkurse dalyvavo daugiau nei 100 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad šiam renginiui buvo pasirinkta mūsų mokykla. Olimpiados ir konkurso dalyvius svetingai sutiko ir pasveikino jaunieji mūsų mokyklos solistai ir šokių grupė „Vėtrungė“, mokiniai ir mokytojai.

Sveikinimo žodį olimpiados ir konkurso dalyviams tarė mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, Palangos miesto savivaldybės administracijos vardu visus pasveikino švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Varpiotienė. Dalyvius pasveikino ir padrąsino garbūs svečiai - Lietuvos Respublikos seimo narys dr. Stasys Šedbaras, Vokietijos Federacinės Respublikos garbės konsulas Klaipėdoje dr. Arūnas Baublys, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatorius dr. Egidijus Zaikauskas, Goethe instituto Vilniuje kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja, vertinimo komisijos narė Beata Nikrevič. Visi jie kalbėjo apie tai, kaip svarbu mokytis užsienio kalbų, kurios atveria bet kurias duris, suteikia daug galimybių, leidžia „iš vidaus“ pažinti kitas šalis ir jų kultūrą. Vokiečių kalba yra ypač svarbi, nes tai viena pagrindinių Europos Sąjungos kalbų, o Lietuvos ir Vokietijos ryšiai ir bendradarbiavimas visose srityse tik stiprėja. Tad visi dalyviai buvo pasveikinti kaip nugalėtojai – jau vien todėl, kad jie mokosi vokiečių kalbos, kad sėkmingai įveikė pirmąjį konkurso ir antrąjį olimpiados etapus ir šiandien yra čia, bendraminčių šventėje.

Dvi dienas moksleiviai mėgavosi vokiečių kalba ir varžėsi, kas geriau parašys rašto darbą, parengs projektą ir jį pristatys, atliks kalbėjimo užduotis. Vertinimo komisijos sprendimu buvo išrinkti A2, B1 ir B2 kalbos mokėjimo lygių geriausieji.

A2 lygio nugalėtojais tapo Elzė Amilevičiūtė, užėmusi pirmą vietą (Vilniaus jėzuitų gimnazija, mokytoja Lina Čepienė), Ula Bagdonaitė, antrosios vietos laimėtoja (Vilniaus jėzuitų gimnazija, mokytoja  Alma Tallat-Kelpšaitė) ir Izidė Marcinkutė, užėmusi trečiąją vietą (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, mokytoja Neringa Dapšienė).

B1 lygio dalyvių tarpe pirmąją vietą užėmė Austėja Bazaraitė iš Vilniaus licėjaus (mokytoja Vida Pasauskienė), antrąją – Viltė Pacevičiūtė, taip pat Vilniaus licėjaus mokinė (mokytoja Lina Milkintienė), o trečiąją – Gabija Gudžiūnaitė iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos (mokytoja Brigita Gustienė).

B2 kalbos mokėjimo lygio nugalėtojais tapo šie moksleiviai: pirmoji vieta atiteko Gabrielei Špiegytei (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, mokytoja Jovita Ežerinskienė), antroji vieta - Artem Kyrylov (Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje, mokytojas Povilas Villuveit), o trečioji – Simonui Gudaičiui (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Ingrida Bagučianskienė).
Visiems nugalėtojams Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus vadovas Gediminas Beresnevičius įteikė ŠMM diplomus ir medalius, o Goethe instituto stipendijos atiteko Gabrielei Špiegytei ir Austėjai Bazaraitei, kurios turės galimybę dalyvauti tarptautinėje vokiečių kalbos olimpiadoje Freiburge.

Taip pat buvo apdovanota ir kūrybingiausia projekto komanda, įteiktas specialus LR seimo nario dr. Stasio Šedbaro prizas.

Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus!

Olimpiados uždaryme kalbėjęs Vokietijos centrinio biuro mokykloms užsienyje konsultantas - koordinatorius Michael Brehm sakė, kad tas, kuris moka svetimą kalbą, yra pasaulio karalius. Laimė mokėti užsienio kalbą, atveriančią duris į kitą pasaulį. Kuo daugiau kalbų mokame, tuo daugiau pasaulių galime pažinti. Tad mokykimės užsienio kalbų, jų tarpe ir vokiečių.

Olimpiados ir konkurso organizatoriai dėkoja LR seimui, LR Švietimo ministerijai, Palangos miesto savivaldybei, Europos komisijos atstovams, Palangos gintaro muziejui ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai už suteiktą galimybę surengti puikią vokiečių kalbos mylėtojų šventę.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau