Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Geg 02
2018
Verslumo ir karjeros ugdymo diena

Balandžio 11 d. mūsų mokykloje vyko „Verslumo ir karjeros ugdymo diena“.   Šią dieną įprastas pamokas pakeitė užsiėmimai pagal suplanuotas įvairias veiklas, kurias organizavo ir vedė klasių vadovai, tėveliai, svečiai iš įvairių įstaigų, organizacijų. Klasių vadovai organizavo mokiniams išvykas ir ekskursijas į įvairias įstaigas ir įmones, kad vaikai savo akimis pamatytų, ką veikia tam tikrų profesijų atstovai, galėtų su jais pabendrauti.

Verslumo ir karjeros ugdymo diena 1-4 klasėms prasidėjo saugaus eismo viktorina „Būk saugus ir atsargus” su policijos pareigūnu. Po viktorinos pirmokai kartu su savo mokytojomis dalyvavo susitikime su Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąja tyrėja, pareigūne ir susipažino su policininko profesija. Palangos miesto veterinarijos klinikoje 2a klasė susipažino su veterinaro profesija. Mokyklos salėje 2b klasė dalyvavo teniso treniruotėje su treneriu Marijum Puškorium  ir pamatė, koks yra trenerio darbas. 3a klasė ėjo susipažinti su bibliotekininko profesija. Mokinius maloniai sutiko Palangos miesto vaikų bibliotekos kolektyvas, skaityklos, kraštotyros, informacinių technologijų skyrių darbuotojai ir supažindino su bibliotekininkų kasdieninio darbo ypatumais, atsakė į mokinių pateiktus klausimus. Kiti trečiokai dalyvavo edukacinėje „Pegasiuko“ pamokėlėje „Profesijos“ Klaipėdos „Didžiajame Pegase“. Ketvirtokai lankėsi VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centre ir susipažino su mediko profesija.

5-6 klasės dalyvavo protų mūšyje “Ar pažįsti profesijas?“. Po to lankėsi Palangos miesto policijos komisariate,  Kretingos muziejuje, Palangos muziejuose: Kurorto, J. Šliūpo, Gintaro, RIMI parduotuvėje,  Kauno Lietuvos aviacijos muziejuje ir Kauno tvirtovės IX forte. Su mokiniais susitiko ir apie savo darbą papasakojo komisariato, parduotuvės ir muziejų darbuotojai.  Lakūno ir duonos kepėjo profesijas  mokiniai išbandė edukaciniuose užsiėmimuose „Kodėl skrenda lėktuvas?“ ir  „Kretingos dvaro kepiniai“

7a klasė susitiko su kalvystės meistru, aikido treneriu Egidijumi Druskiniu, 7b klasėje lankės Klaipėdos teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vyr. specialistė Justina Poviliūnaitė.  Užsiėmimo metu buvo atliekamos užduotys -žaidimas tema „Ar gerai pažįstat profesijas“, kurios padėjo geriau susipažinti su profesijomis, jų veiklomis ir darbo funkcijomis. Po susitikimų septintokai vyko Būtingės naftos terminalą, Palangos botanikos parką. Išvykose mokiniai susipažino su naftos produktų operatoriaus, miškininko-inžinieriaus, dekoratoriaus, gėlininko, agronomo, fitopatologo, sodininko, šaltkalvio, santechniko, suvirintojo, elektriko, buhalterio profesijomis.

8a ir 8c klasių mokiniai vyko į Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos atvirų durų renginius. Ten susipažino su studijų programomis, mokymosi perspektyvomis, dalyvavo aktyviuose užsiėmimuose. 8b klasės mokiniai lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo laivų flotilėje. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo, kad Karinės jūrų pajėgos tai Lietuvos kariuomenės dalis, kuri savo veiklą vykdo tiek šalies teritoriniuose vandenyse, tiek dalyvauja NATO pajėgų rengiamose operacijose. Mokiniai labai domėjosi Karinių jūrų pajėgų galimybėmis, bendravo su karo jūrininkais, apžiūrėjo visus karinius laivus. 

10a klasės mokiniai, susitiko su  všį Kretingos technologijos ir verslo mokyklos atstove Aušra Grikštaite, kuri papasakojo apie mokymosi perspektyvas. Po to apie savo karjeros kelią papasakojo kalvystės meistras ir aikido treneris Egidijus Druskinis.  Po susitikimo mokiniai vyko į Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriaus Jaunimo darbo centrą, kur vyr. specialistė Justina Poviliūnaitė vedė užsiėmimą tema „Kaip nesuklysti pasirenkant profesiją“. Užsiėmimo metu su mokiniais buvo kalbama apie situaciją darbo rinkoje, profesijų paklausą, įsidarbinimo galimybes, perspektyviausias studijų sritis ir kryptis.

Šios dienos susitikimai su įvairių profesijų atstovais, dalyvavimas aktyviuose užsiėmimuose, svečiai iš įvairių įstaigų ir organizacijų praplėtė mokinių akiratį, jie artimiau susipažino su įvairiomis profesijomis, įgavo naujos patirties.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo, kad ši diena būtų turininga, įdomi, prasminga, kupina džiugių akimirkų.

Profesijos patarėja Jolanta Čėsnienė

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau