Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Geg 02
Saugaus eismo viktorina „Būk saugus ir atsargus”

Balandžio 11 dieną mūsų mokykloje vyko pradinių klasių mokinių saugaus eismo viktorina ,,Būk saugus ir atsargus”,  kurios tikslas – įtvirtinti pradinių klasių mokinius pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje praktinius gebėjimus. Viktoriną organizavo pradinio ugdymo  mokytojos metodininkės: Aurelija Anužienė, Elena Bendikienė ir Erika Lukauskienė.

Viktorinos eigą stebėjo ir vertino komisija, kurią sudarė: Palangos miesto policijos komisariato vyr. tyrėjas Leonas Butkus, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Saulė Paulikienė  ir pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Jančienė.

Pradinių klasių keturios komandos atsakinėjo į vizualines- video užduotis  apie kelio ženklus, šviesoforo signalus, pėsčiuosius, dviratininkus, kliūtis keliuose, sprendė kryžiažodžius, demonstravo, kaip reikia taisyklingai segėti atšvaitą.

Kol komandos sprendė užduotis, žiūrovai kartu su pradinio ugdymo mokytoja metodininke Elena Bendikiene žaidė įvairius žaidimus, dainavo linksmas daineles.

Viktoriną laimėjo draugystė, visos komandos surinko beveik po vienodą skaičių taškų. Vaikai dovanų gavo po atšvaitą ir saugaus eismo knygelę.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Aurelija Anužienė