Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Bal 16
2018
Tiriamoji veikla Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje

Šiais metais, kaip ir praėjusiais, visą kovo mėnesį Palangos Vlado Jurgučio mokykloje mokiniai su mokytojais vykdė tiriamąją veiklą. Pirmiausia mokiniams buvo pristatytos tiriamosios veiklos temos ir kiekvienas turėjome pasirinkti, kuri veikla mums atrodo įdomiausia ir kurios srities žinias norėtume patobulinti.

Tiriamajai veiklai vykdyti buvo skirtos penkios dienos. Pirmąją dieną kiekvieno iš mūsų laukė susipažinimas su mokinių grupe, būsimo darbo planu, priemonėmis, kurias teks naudoti tiriamojoje veikloje. Antrąją ir trečiąją dieną intensyviai dirbome: ieškojome informacijos, tyrinėjome, atlikome praktines užduotis, lankėmės muziejuose, dalyvavome edukacinėse veiklose. Na, o ketvirtąją dieną apibendrinome savo veiklos rezultatus bei ruošėmės juos pristatyti mokyklos bendruomenei:  išsakėme savo mintis ir įspūdžius, kas patiko, kas buvo sunkiausia, ką darytume kitaip .
Tiriamajai veiklai pasibaigus, laukė linksmoji dalis - galimybė pasirodyti patiems ir sužinoti, ką per šias dienas nuveikė bendramoksliai. Taigi, kovo trisdešimtąją dieną, 5-12 klasių mokiniai rinkosi mokyklos aktų salėje, kurioje vyko praktinės-tiriamosios veiklos rezultatų pristatymas. Nors pristatymų teko išklausyti daug, net 24, tačiau laikas neprailgo, kadangi visi susidomėję klausėsi ir stengėsi palaikyti vieni kitus. Kiekviena grupelė stengėsi pristatyti savo darbą kuo įdomiau ir originaliau: vieni dainavo ir šoko, kiti stebino dailės kūriniais, pačių kurtais filmukais ir įdomiais pristatymais. Po renginio visi išsiskirstė ir su mokytojais aptarė rezultatus, atsisveikino ir išlėkė džiaugtis pavasario atostogomis.
 
Juozas Korsakas,
5a klasės mokinys, jaunųjų žurnalistų būrelio atstovas

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau