Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Bal 16
2018
Susipažįstame su profesijomis
Balandžio 11 dieną 5a klasės mokiniai su savo auklėtoja istorijos mokytoja metodininke Daiva Latožiene ir dailės mokytoja Regina Mizulaite , buvo išvykę į Kretingos muziejų. Jame mokiniai apžiūrėjo muziejaus kolekciją ir prisiminė istorinius įvykius, kuriuos mokinosi šiais metais per istorijos pamokas. Labai patiko interaktyvi pamoka apie Karolį Joną Chodkevičių ir jam vadovaujant laimėtą Salaspilio mūšį. Turėjome progą, naudojant šiuolaikines technikos naujoves, pagilinti žinias apie mūšio taktiką bei etmono Karolio Jono Chodkevičiaus naudotas gudrybes mūšio metu, siekiant pergalės prieš švedų kariuomenę.

Prieš pradedant pažintį su profesijomis, atsikvėpėme Žiemos sode, kur sužinojome, kad , kai jis buvo pastatytas, buvo didžiausia privati oranžerija Europoje. Vaikams patiko ne tik egzotiška augalija, bet ir čia esantys gyvūnėliai.
Toliau mūsų laukė pažintis su duonos kepėjos profesija. Pirmiausia Kretingos muziejaus Etnografijos skyriaus vedėja Nijolė Vasiliauskienė mus supažindino su miltų atsiradimo procesu. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas ir kiekviena komanda gavo po užduotį: turėjo muziejuje surasti įrankį, naudotą javų auginimui, kuris nupieštas užduočių lape ir pasiruošti jį pristatyti likusiai daliai klasės draugų. Vaikai labai rimtai ruošėsi pristatymams ir buvo įdomu jų klausyti. Paskui kiekvienas norintis galėjo pabandyti pasinaudoti trinamosiomis girnomis. Pasidarbuoti su šiuo vienu pirmųjų žemdirbių bendruomenės įrankiu buvo visa eilė vaikų. Toliau ėjome į Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą , kur mūsų laukė sertifikuota tradicinės lietuviškos duonos kepėja iš Kretingos rajono Darbėnų miestelio Vida Viskontienė. Ji mums vaizdingai papasakojo, kaip kepdavo duoną mūsų promočiutės, o vėliau mokė, kaip reikia formuoti duonos kepalėlius. Supratome, kad šis darbas, kurį senovėje atlikdavo tik moterys – fiziškai labai sunkus. O kur dar karštis prie duonai skirtos krosnies ... Vaikai patys su liže pašovė savo duonos kepaliukus į krosnį, o paskui vaišinosi žolių kokteiliu – arbata iš žolelių ir juoda duonele.
Po duonos kepimo ėjome į Etnografijos skyriaus muziejaus saugyklas, kur šio skyriaus vedėja Nijolė Vasiliauskienė pasakojo, ką veikia žmogus, pasirinkęs muziejininko profesiją. Čia pažaidėme trumpai žaidimą: atspėk koks čia daiktas ir kam jis buvo naudojamas. Kai kurių daiktų paskirį mokiniams pavyko nustatyti, bet žemaitiškai pasakyti jų pavadinimą, deja, nepavyko niekam.
Važiuojant namo, aptarėme , kokią naudą mums turėjo dienos išvyka. Vaikams patiko įvairi dienos veikla Kretingos muziejuje, kuri paįvairino jų mokymosi procesą. Be to, daugelis pripažino, kad nesitikėjo, kad Palangos kaimynė Kretinga yra tokia įdomi savo istorija. Nutarėme, kad čia dar grįšime, nes nespėjome su visomis miesto lankytinomis vietomis susipažinti.
Informaciją ruošė5a klasės  auklėtoja,  istorijos mokytoja metodininke Daiva Latožiene

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau