Bal 16
VIKTORINA „LIETUVOS GAMTA“

Šių metų kovo 26 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda, vadovaujama  pradinio ugdymo mokytojos metodininkės  Rimos Kontrimaitės ir pradinio ugdymo vyresniosios mokytojos Loretos Dumčienės dalyvavo Kretingos rajono pradinių klasių mokinių viktorinoje „Lietuvos gamta“.  Džiaugiamės komandos narių Erik Suchanov (3a kl.), Elėjos Gerikaitės (3b kl.), Austėjos Brazauskaitės  (3c kl.), Augustės Razgutės (4a kl.), Kipro Saudargo (4b kl.) puikiomis pasaulio pažinimo žiniomis, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiais. Komanda pasirodė sėkmingai ir užėmė garbingą II-ą vietą.

Rima Kontrimaitė,  pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
Loreta Dumčienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja.