Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Bal 16
2018
Praktinė tiriamoji veikla 3b klasėje
Vykdant praktinę – tiriamąją veiklą 3b klasės mokiniai dalyvavo projekte, kurio tema „Pilys“. Mokiniai domėjosi ryškiausiais Lietuvos istorijos epizodais,  aiškinosi, kas padeda pažinti mūsų krašto istoriją, ieškojo  informacijos ne tik apie Lietuvoje esančias pilis, be ir Lietuvos kaimyninėse šalyse esančias pilis. Domėjosi  kokiu tikslu buvo statomos pilys ir patys bandė pagaminti pilies maketus. Pakartojo, kas tai yra kvadrato bei stačiakampio gretasienio išklotinės, nes patys turėjo pasigaminti „plytas“ pilies statybai. Mūsų klasės mokinio Armando tėčio dėka mokiniai pamatė, kaip pilį „stato“ 3D spausdintuvas. Ir patys pamėgino klasėje pasigaminto pilies modelio brėžinį perkelti į kompiuterį. Už šias žinias ir klasės „Pilį“ nuoširdus ačiū  Armando tėčiui Osvaldui Valiukui. Pažintį apie pilis mokiniai tęsė Klaipėdos Pilies muziejuje. Ten įtvirtino žinias apie baltų gentis, gyvenusias Lietuvos teritorijoje. Tamsiuose Klaipėdos pilies požemiuose vaikai ieškojo paslėpto lobio. Ieškodami užuominų apie jį vaikai susipažino su archeologo profesija ir darbo įrankiais. O kokiais laikrodžiais naudojosi pilies gyventojai ? Į šį klausimą atsakymo ieškojo Laikrodžių muziejuje. Apibendrinant gautas žinias, mokiniai  dirbdami grupėse kūrė kūrybinius pristatymus bei sukūrė bendrą klasės darbą „Gedimino pilis tarp medžių ir paukščių “.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Rima Kontrimaitė

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau