Kov 26
Pažintinė - tiriamoji veiklą „Mano augintinis“

Kovo 13d. 3a klasės mokiniai pažintinę- tiriamąją veiklą „Mano augintinis“ tęsė išvykoje į miesto veterinarijos kliniką „Mano augintinis“. Čia buvo maloniai sutikti jos vadovo gydytojo Yaroslav Tkhir. Mokiniai buvo supažindinti su klinikos tikslais - greitai, humaniškai ir racionaliai nustatyti augintinio problemą, įvertinti ligos gydymo galimybes ir pasekmes, išspręsti problemą. Sužinojome kokios veterinarijos paslaugos: veterinarinė terapija, naminių gyvūnų veterinarinis chirurginis gydymas. Pademonstravo medicininius prietaisus, su kuriais jiems teikia pagalbą. Susitikimo metu vyko aktyvus pokalbis, kurio metu mokiniai užduodavo gydytojui klausimus ir gaudavo išsamius atsakymus. Daug dėmesio buvo skirta prevencijai žmogaus sveikatai bendraujant su gyvūnais, būnant gamtoje.

Mokytoja metodininkė Danguolė Jančienė