Kov 26
„Dreams and teams“ projekto sporto šventė „Jūros vaikai“
Kovo 14 d. mūsų mokyklos 4a ir 4b klasių mokiniai kartu su Klaipėdos mokyklų ir Palangos pradinės mokyklos komandomis dalyvavo „Dreams and teams“ projekto sporto šventėje „Jūros vaikai“, kuri vyko Palangos sporto centro arenoje.  10 komandų išbandė jėgas net 9 estafetėse bei aktyviai dalyvavo judriuose žaidimuose.  Susumavus rezultatus 4b klasės mokiniai tapo III vietos laimėtojais, o 4a klasės mokiniai laimėjo V vietos diplomus, kuriuos pasirašė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Visi dalyviai buvo apdovanoti sportiniais marškinėliais ir saldžiais prizais. Nors ir pavargę, bet labai laimingi grįžome į mokyklą.

Emilija Šporaitė, 4b
Gabrielė Astrauskaitė, 4a