Kov 21
Tęstinė mokinių saviraiškos programa - projektas „English in Motion“ Palangoje ir Bergene (Vokietija) + VIDEO
2018 m. kovo 21 d. įvyko anglų kalbos ir kūno kultūros saviraiškos programos renginys – projektas „English In Motion“, kurio tikslas - formuoti mokinių anglų kalbos  raštingumą, kalbinius gebėjimus derinti su sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu. Tą pačią dieną ir tuo pačiu metu  dviejų draugaujančių miestų - Palangos ir Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ mokyklų mokiniai atliko tas pačius sportinius pratimus ir anglų kalbos užduotis.

Palangoje varžėsi  4 šeštokų komandos: 3 mūsų mokyklos komandos ir 1 „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda, o Vokietijoje – 3 „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos komandos. Projekto "English in Motion" įgyvendinimas skirtas skatinti kultūringą ir dalykišką mokinių tarpusavio bendradarbiavimą, komandinį darbą. Žinoma, visos rungtys suteikė ir daug gerų emocijų bei varžybų azarto. Pasirodo, ne taip lengva varžytis sportinėse estafetėse ir kartu atlikti anglų kalbos užduotis – tai buvo nelengva ir vokiečių moksleiviams.

Nepakartojamą atmosferą kūrė ne tik aistringi, pasiruošę nugalėti dalyviai, bet ir juos palaikantys sirgaliai. "Buvo labai linksma, visi plojo, palaikė savo komandas energingais šūksniais. Šypsenos nedingo nuo vaikų veidų“ - komentavo 8b klasės mokiniai, teisėjavę renginyje.

„English in Motion“

7-a vieta

Team6b
Bergen

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams!