Kov 22
Kovo 11-osios renginiai mokykloje
Mokykla Kovo 11-ąją pasitiko  su daugybe renginių. Jau kovo 2 d. mokyklos aktų salėje vyko renginys „Vaikai vaikams“, kur 1-4 klasių mokiniai pristatė įvairiausius savo talentus. Matėme mažąjį jūreivį, jaunuosius karatistus, ledo ritulio atstovą, šokėjus, dainininkus. Aktyviai į šį renginį, ruošiant mokinius pasirodymams, įsijungė ir mokinių tėveliai. Renginį organizavo mokinių taryba. Bibliotekoje veikė bibliografinė-literatūrinė knygų ir straipsnių apžvalga „Be sausio, vasario ir kovo nebūtų“. Mokyklos erdvėse buvo eksponuojamos mokinių projektinių - kūrybinių darbų parodos „Lietuva – mūsų šalis“. Mokykla aktyviai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis Tautos žiedas“, kurią iniciavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalyje „Trimatis “, kuris vyko kovo 10 d. Palangos koncertų salėje.

Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo dieną pasitikome su visa mokyklos bendruomene džiugiai ir vieningai susibūrę, kaip viena didelė šeima.

Alma Pronckūnienė,
direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui