Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)
Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Laisvos darbo vietos

Darbuotojų poreikio šiuo metu nėra.

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Kov 14
2018
Integruota veikla netradicinėje aplinkoje

Kovo 9 dieną mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje – Palangos Kurorto muziejaus erdvėje. Čia mokiniams paskaitą apie  rezistenciją skaitė Genocido ir rezistencijos tyrimo departamento vyriausiasis istorikas Darius Juodis. Mokinius į paskaitą lydėjo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aurelija Kiesienė, lietuvių kalbos mokytoja Eglė Survilaitė, dailės mokytoja Regina Mizulaitė, istorijos mokytojos metodininkės Daiva Latožienė ir Loreta Stonienė.

Mokiniai buvo supažindinti su pagrindinėmis to meto istorinėmis sąvokomis. Istorikas Darius Juodis parodė, su kokiomis uniformomis rengėsi partizanai, bei kokią amunicija jie buvo apsirūpinę. Su rekonstruota partizano uniforma buvo apsirengęs pats lektorius, todėl mokiniams buvo įdomu pamatyti ne tik kovotojo išorę, bet ir ką kišenėje galėjo turėti partizanas. Sužinojome, kaip skambėjo partizano priesaika ir kas atsitikdavo tam , kas ją sulaužydavo. Išsamiai susipažinome su visais partizanų taikomais kovos būdais.Kadangi vienas žymiausių partizanų vadų – Jonas Žemaitis Vytautas gimė Palangoje, buvome supažindinti su šio iškilaus žmogaus biografija. Istorikas atsakė į visus mokiniams iškilusius klausimus.

Po šio užsiėmimo skirstėmės diskutuodami: ar mes taip galėtume pasiaukoti, jei istorija kartotųsi? Vieningai nutarėme, kad tokie užsiėmimai idomūs ir naudingi šiandienos jaunąjai kartai.

Informaciją ruošė istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau