Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.

Kov 04
Palangos Technologijų mokyklos mokiniai išradėjų šventėje „ROBOTIADA 2018“

2018 metų kovo 3 dieną Vilniuje LITEXPO parodų rūmuose praūžė moksleivius, robotų kūrėjus, švietimo atstovus, verslą ir visą išmanią visuomenę suvienijęs labdaros paramos renginys „ROBOTIADA 2018“.
Technologijų fanai ir ekspertai čia galėjo pamatyti robotikos įdomybes, sukonstruoti savo robotus, pasivaržyti pagal pasaulinius standartus, padiskutuoti apie šiuolaikines technologijas, susipažinti su pažangiausia virtualios realybės technologija, naujausiais virtualios realybės  žaidimais, aplankyti didžiausią LEGO miestelį su pramogų parkais ir atrakcionais ar tiesiog pasilinksminti būnant drauge ir dalyvaujant šventėje!
Trečius veiklos metus skaičiuojančios Palangos Technologijų mokyklos, įsikūrusios Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, mokiniai „ROBOTIADOJE 2018“  varžėsi Lego SUMO varžybose. Lego SUMO – tai senovinio japonų kovos meno imitacija. Šiose varžybose robotas prieš robotą kovojo SUMO lauke kelias sekundes, o kartais minutes iki pergalės.

Technologijų mokykla didžiuojasi savo ugdytiniais, kurie tiek pasiruošimo laikotarpiu, tiek varžybų metu pademonstravo valingą charakterį, solidarumą, užsispyrimą ir pagalbą vienas kitam. Didelį dėkui tariame ir visiems tėveliams už palaikymą, kantrybę ir supratimą. Manome, kad tokios varžybos vaikams - tai patirtis siekiant didesnių tikslų.
Jei Jums patinka pažinti, ieškoti, atrasti, domitės technologijomis ir norite išmokti kurti, konstruoti, programuoti bei pajusti varžybų jaudulį, prisijungti prie mūsų šaunios Technologijų mokyklos komandos. Informacijos ieškokite interneto svetainėje: www.technologijumokykla.lt.

Technologijų mokyklos vadovas
Osvaldas Valiukas