Vas 27
LIETUVOS ŠIMTMEČIO DIENA
Lietuvos valstybės  atkūrimo šimtmetį  mokykla pasitiko pasipuošusi  Lietuvos vėliavos spalvų  įvairiais paveikslėliais bei trispalvėmis ugnelėmis  languose. Šventinės puošybos languose autorės Ramunė Grikštaitė, dailės vyresnioji  mokytoja ir Birutė Petrošienė, specialioji pedagogė, logopedė.

Vasario 15 dieną mokykloje buvo organizuojamos įvairios veiklos mokiniams. Diena prasidėjo šventinėmis klasių valandėlėmis, kurių metu mokiniai stebėjo  vaizdo medžiagą  „Lietuvos nepriklausomybės akto signatarai“. Klasių valandėlių metu mokiniams taip pat buvo pristatytas filmas „Prie istorijos prisilietus“. Po pirmosios pamokos vyko įvairios kūrybinės dirbtuvės: „Šventinės atributikos gamyba“, „Šimtmečio idėjos“, „Šimtmečio viktorina“, „Trispalvė pynė“, „Nepriklausomybės akto dėlionė“. Dirbtuves organizavo Lina Kunickienė, socialinė pedagogė, Birutė Petrošienė, specialioji pedagogė, logopedė, Eglė Survilaitė, lietuvių kalbos mokytoja, Janina Galdikienė, technologijų mokytoja metodininkė, Jolanta Čėsnienė, technologijų vyresnioji mokytoja, Alma Pronckūnienė, direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo veikloje „Vasario 16-oji – linksmai, spalvingai, išradingai“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Buvo pasirinktos ir edukacinės veiklos bei žygiai, kurie buvo skirti  svarbiai  Lietuvai datai - Vasario 16-ąjai paminėti. 12.00 val. šventiškai nusiteikę mokiniai, lydimi mokytojų, ir nešini  mokyklos vėliava, atžygiavo į Palangos miesto Nepriklausomybės aikštę, kur vyko projekto „Prie istorijos prisilietus“ finalinis renginys. Vasario 16 d. solistė Justė Dumčiūtė, 8c klasės mokinė, mokyklos choras „Vėtra“, šokių studija „Vėtrungė“, dalyvavo šventiniame Gala koncerte „UŽ LAISVĘ“ Palangos miesto koncertų salėje. Mokinius koncertui ruošė muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė ir neformaliojo ugdymo (šokio) mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė. Visa mokyklos bendruomenė dar gyvena šventinėmis nuotaikomis, dalinasi įspūdžiais  ir ruošiasi kitiems džiugesį nešantiems renginiams, kurie suvienija, suburia, įkvepia dideliems darbams.

Alma Pronckūnienė,
direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui