Palangos Vlado Jurgučio
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
el. dienynu TAMO.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
Gruodžio 14 d. švęsime mokyklos 80-ties metų jubiliejų.
Mokykla pradėjo veikti 1938 m. gruodžio 15 d.
Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus Palangos bei kitų miestų gyventojai, Palangos miesto savivaldybės institucijų ir įstaigų tarnautojai (darbuotojai) gali pranešti:
Palangos miesto savivaldybei el. paštu antikorupcija@palanga.lt ir/ar pasitikėjimo telefonu (8 460) 51 502
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) „Karštąja linija“ visą parą tel.: (8 5) 266 3333 ir/ar el.paštu pranesk@stt.lt
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai el. paštu: daiva.latoziene@jurguciomokykla.lt
1 pamoka
8:00-8:45
10
min
2 pamoka
8:55-9:40
15
min
3 pamoka
9:55-10:40
20
min
4 pamoka
11:00-11:45
20
min
5 pamoka
12:05-12:50
15
min
6 pamoka
13:05-13:50
10
min
7 pamoka
14:00-14:45
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Technologijų mokykla Palangoje
Robotika ir programavimas
Programavimas mikrokompiuteriais BBC micro: bit
Minecraft programavimas
3D projektavimas ir modeliavimas 
Registracija

Dalyvaujame projekte


Informuojame, kad mūsų mokykla partnerio teisėmis dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro įgyvendinamame Lietuvos Respublikos valstybės planavimo projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra" (projekto kodas 09.2.2-ESFA-V-707-01-0001).
Skaityti plačiau

Mūsų partneriai

Mūsų mokykla bendradarbiauja su Vokietijos Bergeno Riugene regionine mokykla "Am Grünen Berg".

Mokyklą kuruoja bendruomenės pareigūnas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Jurgita Rinkevičienė. Kuruoja Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų bendrosios prevencijos srityje.

Problemos su el. dienynu Tamo?
Prašome kreiptis tik el. paštu!
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
Adresas: Ganyklų g. 2, Palanga, LT-00132
El. paštas: info@jurguciomokykla.lt
Telefonas: (8 460) 48962, (8 460) 48984
Faksas: (8 460) 48962
Vas 27
2018
Nepamirštama Tolerancijos pamoka su Sanna Karosas
Žvarbiausią žiemos dieną sulaukėme mokykloje šiluma spinduliuojančių viešnių – mokykloje viešėjo ir trečiokams išties nepamirštamą pamoką „45 minutės tolerancijos” pravedė žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė  Sanna Karosas.

Lauktoji pamoka pralėkė akimirksniu - viešnia betarpiškai, vaikams suprantama ir artima kalba pasakojo apie tai, kas artima ir bendra visiems pasaulio vaikams, kuo kiekvienas jų yra išskirtinis, kaip bendrauti su negalią turinčiais asmenimis. Mokinukai uoliai atliko lektorės paskirtas nuotaikingas užduotis, o atsisveikinant kiekvienas stengėsi „pasilabinti” su Sannos dukrele Iva.

Dėkui Sannai ir Ivai už nepamirštamą, saulės nutviekstą pamoką!!!  Visi - tiek maži, tiek dideli ją prisiminsime su dėkingumu. Jūs gebate kalbėti su vaikais gyva ir jiems suprantama kalba, atverti širdis laisvam nuo mūsų visuomenėje giliai įsišaknijusių stereotipinių požiūrių bendravimui. 

Norisi tikėti, jog Jūsų sėjamos tolerancijos sėklytės, nors ir labai mažos, sparčiai dygsta ir tikrai įsišaknys, užaugs į didelius medžius, duos pačių saldžiausių bendruomeniškumo vaisių. 

Mokiniai vis dar dalijasi susitikimo įspūdžiais, pasakoja juos savo tėveliams ir draugams. Juk įmetus jūron mažą akmenėlį plačiai nuraibuliuoja ratilai...
Atsisveikinant Sanna Karosas paprašė leidimo nusifotografuoti prie specialiosios pedagogės Birutės Petrošienės su mokiniais sukurto tarptautinei Tolerancijos dienai skirto pano.

Socialinė pedagogė  Lina Kunickienė

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS

Daugiau: naudingų nuorodų >>