Vas 27
Penktokai rungėsi saugaus interneto dienai skirtame protmūšyje „Saugus internete???”
Ar esame saugūs naršydami internete? Dalyvaudami renginyje penktokai turėjo puikią galimybę atsakyti į šį retorinį klausimą bei pasitikrinti savo žinias apie  saugos parametrus.

Protmūšyje dalyvavo 5C ir 5B klasių mokiniai. Penktosios A klasės mokinukai susigrums protmūšyje grįžę po žiemos atostogų.

Mokiniai aktyviai diskutavo apie protmūšyje pateiktus klausimus, renginį organizavusioms mokytojai Jolantai Čėsnienei ir socialinei pedagogei Linai Kunickienei netyčiomis teko nugirsti vienos iš komandų dalyvių svarstymą kaip derėtų atsakyti – taip kaip elgiamasi įprastai, ar taip, kaip  tokioj situacijoj derėtų elgtis.

Vaikams ir paaugliams vis daugiau laisvalaikio praleidžiant virtualiame pasaulyje būtina su jais kalbėti apie elementarius žingsnius, galinčius apsaugoti juos nuo žalingo turinio, asmeninių duomenų praradimo bei virtualių patyčių.

Socialinė pedagogė metodininkė Lina Kunickienė